Dakota Johnson vyzdvihla scénu v päťdesiatich odtieňoch, ktorá je tmavšia pre jej mamičku

Matka Dakoty Johnsonovej, Melanie Griffithová, prisľúbila, že nikdy neuvidí celú dcéru svojej dcéry Päťdesiat odtieňov franchisu, ale to nezastavilo Johnsona od pochovania pocty svojej slávnej mame vo filme.

27-ročná, ktorá v tomto mesiaci zopakuje svoju úlohu Anastasie Steeleovej Päťdesiat tmavších farieb, povedal dnes show Hoda Kotb, že je tu jedna scéna, na ktorú sa bude opýtať jej mama, aby si ju naladila. “Je tu chvíľa, je tu trochu prekvapivého momentu, najmä pre moju mámu v tomto filme Nemôžem to zdieľať, pretože ju nechcem zkaziť, ale ona to nikdy neuvidí. pozrite si tento konkrétny malý klip. “

“Budú ľudia sledovať, ako to správne rozumie, keď sa to stane?” Spýtal sa Kotb, zaujatý pohrebným veľkonočným vajíčkom.

VIDEO: Sledujte Päťdesiat tmavších farieb Rozšírený príves

 

“Myslím, že to tak dúfam,” povedal Johnson. Toto nie je prvé Päťdesiat odtieňov film, ktorý Griffith uvidí len kúsky. V minulom roku povedala E! že sledovala “trochu” filmu, ale že “jednoducho sa nedokážem priniesť samých seba, aby som sledoval tie milostné scény.”

päťdesiat Shades Darker Still - Embed
Doane Gregory / Universal Studios

SÚVISIACE S DANOU: Dakota Johnson Má Päťdesiat odtieňov Mad Libs s Jimmym Fallonom – Pozrite sa na ich Spoof

Môžem ju obviňovať? úlovok Päťdesiat tmavších farieb keď hit 10. februára, a pokúsiť sa vyzdvihnúť skrytý hold Pracujúce dievča hviezda.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 83 = 85

map