David Beckham Smolders na svojom H & M Modern Essentials spustiť v Los Angeles

David Beckham bol perfektným dieťaťom plagátu pri spustení svojej novej kolekcie Modern Essentials pre H & M v Los Angeles v pondelok. Sexy futbalová hviezda vystupovala bez námahy mužského štýlu, ktorý tvorí základ zbierky v kompletnom čiernom súbore. Becks spároval čierne košilové košeľové košeľové rukávy, ktoré sa samozrejme predávali s čiernymi štíhlymi džínsy a hnedými semišovými topánkami, aby sa stretli a pozdravili podujatie, na ktoré sa zúčastnili davy fanúšikov.

Podľa H & M je zbierka, ktorú sama vyberá futbalista, “mužská, mestská a ostrý” a “vytvorí novú, mestskú uniformu pre mužov na jeseň roku 2016.” Všetky kusy využívajú minimalistickú farebnú schému šedej, námorníctva a červenej vína, ktorú možno jednoducho zmiešať a prispôsobiť sa alebo nosiť sama, čo dokážu oceniť módni a netušiví muži.

Beckham a komik Kevin Hart nedávno spolupracovali na propagácii zbierky v reklamnej kampani, ktorá obsahuje nepravdepodobné duo na ceste priniesť pieseň a tanec do Las Vegas. Vo veselom klipu (nižšie) chlapci rock dva zodpovedajúce vzhľad, zips-up bunda s rolák a blok-prúžok pletený sveter z nadchádzajúcej línie.

SOUVISLOSTI: David Beckham a Kevin Hart sa veselí stretnú za cestnú cestu H & M

Kolekcia je dostupná v obchodoch H & M a hm.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

39 − 32 =

map