Dcéra Johnny Deppovej Lily-Rose má veľkú filmovú rolu

Ako dcéra Johny Deppovej a francúzskej speváčky a herečky Vanessa Paradisovej, Lily-Rose Depp zdedila genetickú výhodu zametajúcich lícnych kostí a nádhernú poutka oboch rodičov. Teraz je pripravená preukázať, že zdedila aj rodinu pôsobiace talenty a pristúpila k významnej filmovej úlohe.

16-ročná Lily-Rose bola obsadená na hranie Isadory Duncanovej, slávneho voľného ducha široko považovaného za zakladateľa moderného tanca. Tanečník, podľa odroda. Film rozpráva príbeh Duncanovho vzťahu so svojím mentorom Loie Fullerom, ďalším americkým priekopníkom moderného tanca, ktorý sa stal príbehom parížskej ríše.

SÚVISIACE: Lily-Rose Depp sa zúčastňuje na Inšpirácii kampane LGBTQI

Lily-Rose, ktorá vyrastala v Paríži a plynule hovorí francúzskymi jazykmi, sa tiež objaví v budúcom roku planetárium ako polovica dvojice spritualistických sestier v 30. rokoch v Paríži s Natalie Portmanovou. A v úplnej zmene tempa, ona bude tiež čoskoro byť vnímaný ako malý mesto kanadský dospievajúci v nadchádzajúcej hororovej komédii Kevina Smitha Jóga Hosers. Film je skutočná rodinná záležitosť; nielen to, že hviezda otec Lily-Rose, Johnny (ktorý zaviazal uzol s Amber Heard na začiatku tohto roka), a Smithova dcéra Harley Quinn Smith, priateľka od materskej školy, ale mama Vanessa tiež sa objaví.

Pozrite sa na prehliadku Lily-Roseovej kampane Chanel pre zbierku okuliarov Pearl:

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + = 14

map