Dcéra Paula Walkera je všetko dospelá a samozrejme nádherná

Neskorý Paul Walker vľavo opustil dedičstvo.

Okrem produkcie fanúšikov obľúbených trhákov a vysokorýchlostných automobilových prenasledovaní zanechala herec dcéru Meadow.

Zatiaľ čo teraz 18-ročná používala Instagram niekoľkokrát od smrti svojho otca v roku 2013, aby odovzdala hold hereckému fotografovi sladké spätné fotografie, v posledných mesiacoch bola ticho na sociálnej platforme.

Pri pohľade na môjho otca som sa uvažoval o jeho vášňach. Jeho vášeň pre oceán, jeho vášeň pre záchranu zvierat, jeho vášeň pre pomoc ľuďom a jeho vášeň pre spontánnu dobrú vôľu. Chcel som založiť túto nadáciu, pretože chcem sa s ňou podeliť so svetom. Chcem sa s ním podeliť s ostatnými. Som nesmierne hrdý na to, že som spustil #PaulWalkerFoundation (@ paulwalkerfdn) na svoje narodeniny. Nemôžem premýšľať o lepšom spôsobe, ako osláviť môjho otca. #DoGood

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Meadow Walker (@ meadowwalker)

Pocit takého pocitu, že môžem spojiť dva z dedičstva môjho otca do jedného neuveriteľného zážitku. Dnes označuje vašu POSLEDNÚ šancu podporiť Nadáciu Paula Walkera za šancu ísť na súbor # F8, vyraziť s obsadením a pozrieť sa na niektoré z najviac neuveriteľných vozidiel na svete. Vstúpte cez odkaz do môjho bio alebo navštívte omaze.com/fast pre vašu poslednú šancu vyhrať! Nenechajte si ujsť, bude to skvelý čas.

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Meadow Walker (@ meadowwalker)

Avšak tento týždeň – takmer rok, kedy jej posledná gram-lúka spôsobila, že sa vrátila jednoducho do seba. Nie je prekvapujúce, že je úžasná.

Vo svojej najnovšej snímke dospievajúci nosí biele nádrže a vrúcne sa na kameru z terasy alebo okenných parapetov. Pravá ruka slúži ako ochranný štít na odtiene očí od slnka. Podhodnotená doteraz úchvatná fotografia, je jasné, že dobrý očný otec našiel svoju cestu k jednému dieťaťu.

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Meadow Walker (@ meadowwalker)

SÚVISIACE: Vin Diesel hovorí, že jeho 5-ročný syn sa pýtal na Paul Walkera: “Ja naozaj som mu chýbal”

Napriek tomu, že sa v spoločnosti Meadow vyskytovala málo informácií o sociálnych médiách, publikovala v roku 2015 dobrú vôľu svojho otca a založila Nadáciu Paul Walker, ktorá podporuje zachovanie oceánov a voľne žijúcich živočíchov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

49 − 43 =

map