Dcéry Jessica Alby vyzerajú rovnako ako ona v tejto sladkej rodiny otec rodiny

V štýleJúlová obalová dievčina Jessica Alba tento víkend oslávila tento deviatok s nie jedným, ale dvomi “milujúcimi mužmi” na jej boku. Spoluzakladateľ Čestnej spoločnosti zdieľa sladkú rodinnú fotografiu Instagramu, usmieva sa spolu s jej otcom, manželom a dvoma rozkošnými dcérami.

“#Happyfathersday do mojich hubov @cash_warren a môj papasito @ markdalba – vyhnite sa obom na mesiac a späť. Cítiť sa ako najšťastnejšia dievčina na svete, aby mala v mojom živote týchto neuveriteľne milujúcich mužov, “napísala.

#happyfathersday do mojich hubbs @ cash_warren a môj papasito @ markdalba – vyhnite sa obom na mesiac a späť. Cítite sa ako najšťastnejšia dievčina na svete, aby ste mali v tomto živote týchto neuveriteľne milujúcich mužov. ������������ foto od @cathyalba aka momma

Fotografie zverejnená Jessicou Albou (@ jessicaalba)

V drahocennom momente sa herečka vyzerá ohromujúco v ľahkom sako a v bielej špičke v tvare V. Jej najstaršia dcéra, 8-ročná čestná žena, odhaľuje sadu šľapiek, usmieva sa v modrom vrchole a zodpovedajúca páska s pásikom, zatiaľ čo 4-ročný Haven vyzerá rozkošne na vzorovanom vrchu a zodpovedajúcom modrom topperovi.

Deň otcov nebol jediným sviatkom Alba rodina sa tešila tento víkend: Pracujúca mama tiež zdieľala fotografiu z osláv osláv osem narodenín, kde sa travnatý trávnik premenil na “Honor’s Science Lab”.

“Honours Bday Party dnes bol epický #sciencerules,” poznamenala fotografia. Zdá sa, že táto rodina mala jeden neuveriteľný víkend.

Vyznamenania Bday Party dnes bol epický ���������� #sciencerules ������ ďakujem @fireandcreme za takú zábavu a krásnu párty pre moje dievčatko.

Fotografie zverejnená Jessicou Albou (@ jessicaalba)

SÚVISIACE: Vnútri V štýle July Cover Girl Dievčenskú večeru Jessica Alby v New Yorku.

Pre viac informácií z Alba, zoberte júlovú emisiu V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch a pre digitálne sťahovanie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 1 = 5

map