Debra Messingov syn je všetci dospelí a pózujú na červenom koberci

Je ťažké uveriť, že Debra Messing je už mama teenagerky.

Ako Will & Grace hviezda hit Hollywood, aby dostala svoju hviezdu na chodníku slávy v piatok, jej 13-ročný syn, Roman Walker Zelman, bol priamo po jej boku. Zažiaril úškľabkom a vydal pôsobivú profesionálnu pózu, keď sa spolu s ňou obestil po imortelizácii v cementu.

Zelman priniesol svoj mód A-hry na podujatie s čiernym oblekom s modrou košeľou a kravatou pod ním. Zhodil sa so svojou mámou, pretože sa na túto udalosť dostala plnou glamou a športovala zlaté šaty, ktoré boli v páse. Nikdy fashionista, herečka dokončila svoj vzhľad zlatými náramkami a zlatými náušnicami a na sebe mala červené zámky.

VIDEO: Platy v reálnom živote pre 8 TV postáv

 

“Nikdy som [nesnívalo, že by sa to mohlo stať),” povedala Zábava Tonight. “Vyrástol som vedľa farmy na Rhode Island. Môj veľký sen mal byť pracujúca herečka a nakoniec chodiť na Broadway v New Yorku.” Pokračovala: “Naplnil som všetky moje sny a dnes … to bude trvať dlho, kým to spracujem. Je to tak, tak krásne.”

SÚVISIACE: 24 Nezabudnuteľné extra oblečenie Debra Messing nosil ďalej Will & Grace

Syn Messingovej nebol jediný, kto by mal vidieť veľa lásky k veľkému okamihu. Jej jej priatelia Maríka Hargitayová, Sophia Bushová a Connie Brittonová ju tiež podporili. Hargitay vrhla svojmu priateľovi reč: “Pre mňa je asi 95 percent priateľstva, možno viac, len sa objaví, práve tam je – a Debra Messingová môže usporiadať seminár o tom, ako sa objaví,” povedala davu. “Nemôžem ti povedať, ako hlboko obdivujem tvoju žiarlivosť.”

Debra Messing Hollywood Walk of Fame - EMBED
FeatureflashSHM / Shutterstock

“Čo jasné, drahé, dôležité, krásne, lojálne, mnohostranné, trvalé svetlo, ktoré ste boli – a vy ste – v živote a životoch toľkých ľudí. sú verní, sú pravdiví, sú navždy. ” povedala, čo prinútilo Messinga (ktorý sa sotva dostal cez vlastnú reč), aby zničil slzy. “Milujeme vás, budem hovoriť za všetkých.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

22 − 13 =

map