Demi Lovato hovorí, že určitá celebrita jej splnila slávnostnú gala skúsenosť

V nedávnom rozhovore s plagátové tabule, pop-hviezda pop-hviezda Demi Lovato sa otvorila o svojich bojoch so závislosťou a následne slávou.

Spievajúci popísal svoje skúsenosti na 2016 Met Gala, exkluzívnej a hviezdnej udalosti, ktorá veľa snov o návšteve – ale podľa Lovata by večer nemohol byť ďalej od ideálu.

“Mala som strašnú skúsenosť,” povedal 25-ročný. “Táto jedna celebrita bola úplná suka a bola nešťastná, že bola okolo.

Zdroje rýchlo špekulovali o tom, že ide o Nicki Minaj, ktorého vírusové vedľajšie oko Lovato sa rozmnožilo po prvom pondelok v máji.

TK
 Michael Buckner / WWD / REX / Shutterstock

Lovato neskôr vyslal fotografiu na Instagram. “Tento obrázok skoro zhrnul môj prvý a pravdepodobne posledný stretnutie,” napísala. “Niektorí z vás sa musia naučiť, ako si urobiť vtip … Zrejme sa smiať na skutočnosť, že 1. Vyzerám neuveriteľne nepríjemne a 2. Že ten odtieň, ktorý sa v tomto obrázku hodil, mi vlastne dáva život.”

“Spomínam si, že som bol taký nepríjemný, že som chcel piť,” pokračovala ostrá hviezda. Odišla slávnosť a išla priamo na stretnutie s anonymnými alkoholikmi.

“Zmenila som svoje oblečenie, ale na stretnutí AA som stále mala diamanty na miliónoch diamantov,” povedala publikácii. “A viac som sa viazal na ľudí bez domova na tomto stretnutí, ktorí bojovali s týmito bojmi, Zaoberám sa s ľuďmi na festivale Met Gala a sania módneho priemyslu. “

Lovato pokračoval v diskusii o kontrole zbraní a poznamenal, že zatiaľ čo mnohé celebrity zostávajú ticho v politických otázkach, usiluje sa, aby sa jej hlas počul.

SÚVISIACE: Nevzdávaj sa Demi Lovato “Zlá dievča” – Len to hovorí

Demi Lovato Lead

George Pimentel / WireImage

“Existujú niektoré popové hviezdy, ktoré nehovoria politicky a majú viac fanúšikov, ale rada by som radšej hovorila o veciach, ktorým verím, ako len o tom, že by sme sa nepokúšali o tom, čo sa deje v našej krajine,” vysvetlila.

Demi Lovato Embed
 Kevin Mazur / Getty Images pre Philymack

Týždeň po rozhovore s Lovatom priniesla niekoľko študentov Parklandu na svojom koncerte v San Diegu a poskytla fanúšikom príležitosť darovať sa nadácii CAST, ktorej výťažok poskytne študentom Marjoryho Stonemana Douglasa prostriedky duševného zdravia.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

65 − = 61

map