Demi Lovato nosila najkrajšie svadobné šaty a sme sladká

Demi Lovato má svadobnú chvíľu a my sme úplne tu na to.

Spievačka zaslala v stredu popoludní svadobný obraz na svoje účty sociálnych médií a aj keď nevieme, od čoho je fotografia (Hudobné video? A portrét, možno?), My robiť vie, že robí krásnu červenú nevestu.

Demi Lovato
ddlovato / Instagram

Lovato vyslal fotografiu na Instagram a Twitter bez titulku, ale obraz hovorí sám za seba. Na fotografii Lovato nosí dlhú čiapku za jej tečúcou vlasmi, ale jej šaty, ktoré naozaj chytia našu pozornosť.

SÚVISIACE: Selena Gomez a Demi Lovato Mať epické stretnutie na V štýle Ocenenia 2017

Bezšvové biele šaty Lazaro objímajú Lovatoove krivky a zobrazujú krásne biele kvetinové aplikácie. Lovato sa pozerá do diaľky v trávnatom priestore za fontánou.

Hoci nie je jasné, kde je fotografia ešte dosť, ak je tento obraz nejakým náznakom, môžeme čoskoro očakávať, že čoskoro prídu čoskoro.

aktualizácia: Nakoniec vieme, prečo bol Lovato vyrezaný vo všetkom bielom a možno budete chcieť prach z vašej svadobnej obuvi.

Spievačka v pondelok oznámila svadobné oznámenie s podrobnosťami o svadbe medzi sebou a “Jesse”, ktorá sa uskutoční v piatok 1. decembra. 

Faux pozvánka dáva detaily pre vydanie hudobného videa pre jej singel “Tell Me You Love Me” a vyzerá to, že téma bude svadobné bash. 

Okrem srdečnej pozvánky Lovato uverejnila iný Instagram z nej vo svadobných šatách.

#TMYLM

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Demi Lovato (@ddlovato)

Nevyrábala sa najsvätejšia nevesta? 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

39 − = 35

map