Demi Lovato odhaľuje, aké to bolo naozaj pracovať pre kampaň Hillary Clintonovej

Minulý rok Demi Lovato vyšiel ako silná a speváčka Hillary Clintonovej počas prezidentských volieb, a dokonca išiel až do práce priamo pre svoju kampaň. Teraz, takmer rok po tom, spevák nám dáva prehľad o tom, aký zážitok bol – vrátane vo volebnej noci.

“V skutočnosti som bol s Clintonovou kampaňou v New Yorku [v noci volieb] .To bolo veľmi nepríjemné,” povedal Lovato Valiaci sa kameň. “Všetci boli zničení.”

TK
Daniel Acker / Bloomberg cez Getty

Po strate Clintona Lovato pripustil, že si nie je taká istá, že žena sa stane prezidentom čoskoro.

“Neviem, či je to v blízkej budúcnosti. Myslím si, že naša krajina má dosť rásť, než sa to môže stať, samozrejme,” povedala. “Ale určite sa to stane.”

Napriek tomu, že jej kandidát nezískal víťazstvo, Lovato odniesol niektoré hodnotné ponaučenia z toho, že je politicky aktívny, a to dôvera.

SÚVISIACE: Demi Lovato otevírajú okamih, ktorý zasiahla “Rock Bottom”

“[Učil ma to], že je lepšie používať svoj hlas a stratiť fanúšikov, ako nič hovoriť a ľudia – prosím,” povedal Lovato. “Viem, že s tým existuje riziko, ale v tejto krajine som chcel vidieť rozdiel.”

Myslíme si, že to urobí všetko.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

66 − 60 =

map