Demi Lovato sa vráti k svojej prírodnej farbe bruneta v čase záznamu

To bolo rýchle! Singer a herečka Demi Lovato urobila minulý víkend drastickú zmenu vlasov, keď si farbila svoje nádherné zámky s nádherným odtieňom blondín, ale o týždeň neskôr sa už vrátila k svojej prirodzenej farbe vlasov.

24-ročná speváčka “Body Say” debutovala na Instagram minulý víkend, ale po niekoľkých koncertoch s blond vlasmi sa zdá, že ju necítila. Včera Lovato poslala svojmu príbehu Instagram obrázok, ukazujúc fanúšikom, že sa znova vrátila do bruneta. Vo snímke sa lenoší v posteli v ležérnom oblečení a jej krátke hnedé vlasy pokrývajú jej tvár. Mala titulkovaný obrázok s názvom “Späť do hnedého”.

Demi Lovato - Brunette Snapchat EMBED
ddlovato / snapchat

Aj keby blondína nepracovala pre spoločnosť Lovato, určite sme si ju užili, keď sme ju pozreli na jej svetlejšom odtieni – ak by sme mali len týždeň. Skladateľka “Confident” vyslala niekoľko záberov svojho nového “do Instagramu, vrátane niekoľkých z jej vystúpenia v Mexico City. Na prehliadke mal Lovato čierny oblek s dlhým rukávom, ktorý odhalil krivky zabíjačiek, rovnako ako pár topánok na stehne. Pod jednou z jej obrázkov napísala: “Ucítete istotu tejto blonde! Ukážte svoje vnútorné svetlo a cíťte to taky!” No, to bolo zábavné, kým to trvalo.

Cítiť s touto blondínkou istý! Ukážte svoje vnútorné svetlo a cíťte sa taky! @wellakolestonmx #RubioParaTodas

Fotografie zverejnená spoločnosťou Demi Lovato (@ddlovato)

SÚVISIACE S NIMI: Demi Lovato sa vráti do Blonde v New “Goldie Locks” Selfie

Mexico City – ďakujem ��

Fotografie zverejnená spoločnosťou Demi Lovato (@ddlovato)

VIDEO: Demi Lovato krása Transformácia

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

87 − 85 =

map