Demi Lovato salóniky pri bazéne v bikinách po vybojovaní z jej budúcej turné

Povedať, že Demi Lovato má veľa vecí, by bolo podhodnotením. Napriek tomu, že spevák “Confident” je len dva dni do celoštátnej turné s Nickom Jonasom a čerstvým zo šesťročného vzťahu s Wilmerom Valderramom, 23-ročný muž sa sotva zdá byť zvážený. Prípadová vec: Ona bola videná zostať chladné na leto vo štvrtok, leňošenie Miami bazén v tyrkysovej a broskyne bikiny, a pracovať na jej opálenie. Lovato vyzeral tónovaný v malom modrom obleku a okrúhlych odrážajúcich slnkom a pohyboval sa tam a späť zo svojej stoličky a do vody, aby sa ochladil.

Teleso-pozitívna popová hviezda nikdy nebola plachá v tom, že by mala zdieľať svoju vyčerpávajúcu rutinu s fanúšikmi. V uplynulom mesiaci sme sa pozreli na jej vážne pôsobivé boxové zručnosti, tréning na váhe a dokonca aj na jej kryoterapiu v kozmickom období. A hoci nedávno pripustila pocit, že jej telo nie je “dokonalé”, stále miluje každú krivku.

SÚVISIACE: Demi Lovato tréningové relácie sú INTENSE

Dobrá, Demi!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 22 = 31

map