Denná krása Buzz: Žlté očné tiene značky Margot Robbie

Hovorte o tom, že máte slnečný výhľad. 

Včera na londýnskej premiére Zbohom Christopher Robin, Margot Robbie doplnila čisté kože a vrstvy s mokrým efektom s odvážnym posunom žltého očného tieňa, ktorý použil celebritný make-up artist Pati Dubroff. Veľmi zriedkavo sa tóny neónových make-up videné na pristávacej dráhe prekladajú aj do reálneho sveta, ale tým, že udržiavajú zvyšok jej tváre minimalistickú, hviezda odtiahla efekt lietajúcimi farbami – hračka úplne zamýšľaná. 

VIDEO: Najlepší spôsob, ako nosiť Coral-Orange Eyeshadow

SÚVISIACE S PÍSMOM: Tieto palety s tromi vreckami inšpirované Polly vytvárajú naše srdce spievať

Nechajte sa odvážne ísť do jasnejšieho konca palety tieňa? Navrhujeme, aby ste sa ozbrojili rúškom riasenky a neutrálnym zmiešavacím odtieňom. V prípade Robbieho sa zdá, že na jej záhybe sa používa broskyňový tón, ktorý súčasne rozptýli odtieň do jej kože, pričom doplnil jasnú žltú farbu. Maskara je kľúčom k tomu, aby ste zabránili tomu, aby sa vaše oči zdalo príliš vyčistené, zatiaľ čo neutrálny tón vytvorí mäkkú odstupňovanú farbu, čo umožňuje odvážny tón bezproblémovo sa roztaviť do pleti.

Použite plochú tieňovú kefu, aby ste nasadili živý odtieň na svoje veko – ak idete do žltej farby, jemné nie je presne to, čo chcete, lebo čisté umytie farby môže len vylúčiť malý efekt. Zintenzívnenie tónu spôsobuje, že to vyzerá viac úmyselne. Akonáhle je pokryté veko, otočte štetcom miešania do neutrálneho odtieňa a použite kruhové pohyby, aby ste vyrovnali linku, kde svetlý odtieň spĺňa váš záhyb. Aplikujte niekoľko liberálnych plášťov riasenky na oko, a podľa potreby dokončite červenou farbou a rúžom. Jasný okvetný lístok Robbieho tváre a pery sú určite rizikom, ale pretože dopĺňajú tón broskýň vo svojom záhybe, spájajú pohľad dohromady bez súťaže so žltou.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 6

map