Denná podvodná večera Jessica Biel je lepšia, než by ste očakávali

Okrem toho, že je herečkou, manželkou a mamičkou, Jessica Biel je tiež reštaurátorkou. 36-ročná hviezda a veľvyslanec spoločnosti American Express vlastní a prevádzkuje Au Fudge v L.A, a preto má veľa skúseností v potravinovom svete. A keď si dovolí podvádzať deň, je to veľké alebo ísť domov.

“Veľký cheat deň v mojom svete je veľmi plný. Keď sa chystám na to, idem za to. Budem mať ráno milión šálok kávy a potom to bude víno na obed, cestoviny na obed. Po obede bude ďalší aperitív a dezert a pravdepodobne viac kávy, “hovorí V štýle vo videu na vrchu.

Nekončí tam. “A potom večera, ktorá bude trvať milión hodín, to je práve cestoviny, cestoviny, cestoviny, možno afogáty, možno ďalšie cestoviny. Veľa vína. Viac nápojov po večeri. Len naozaj ísť za to, “dodáva.

SÚVISIACE: Jessica Biel Jazdil sám a Justin Timberlake “Insane” Po núdzovej C-Sekcia S Son Silas

Jessica Biel
David Crotty / Getty Images

V podstate sa Biel nezaujíma, keď príde na jej talianske jedlo.

Toto nie je jediný príbeh, ktorý Biel musí povedať. Pracovná mama a manželka Justin Timberlake zdieľali, že materstvo pomohlo jej pripojiť sa k ženám na úplne novú úroveň.

“Každý má ten okamih, kde, ako viete, vaše dieťa kousne dieťa na párty, čo sa mi stalo. A každý vie, čo to je. Takže nezáleží na tom, odkiaľ ste, alebo koľko ste alebo v čo veríte, môžete sa na tejto úrovni pripojiť, “hovorí.

Sledujte video na vrchole pre jej trik, keď potrebuje trochu ego boost – je ľahšie zvládnuť, ako si myslíte.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 66 = 69

map