Denný pohľad Jennifer Lopez stojí viac ako 10 000 dolárov

Čo dostanete, keď zmiešate desaťročnú diva, veľké štúdio a príležitostnú prechádzku do vášho paparazzi obklopeného SUV? Oblečenie s vyššou čistou hodnotou ako osoba, ktorá o ňom píše (* robí sa sama odmietajúca vtipka, keď pláca vo vnútri *).

Lopez, 49, vystúpila so svojou bývalou MLB beau Alex Rodriguez vo štvrtok v New Yorku, šetriace žiadne náklady, keď to prišlo k jej podpisu ~ estetické ~.

Pár odišiel od štúdií NBC Studios v doplnkovom vzhľade. Rodriguez mal na sebe kráľovský modrý oblek so sivou kravatou a čiernymi leteckými odtieňmi, zatiaľ čo J. Lo vystúpil na bledo ružovej perie Valentino minidress (7,300 dolárov, mytheresa.com), zodpovedajúce kryštálom zakryté sandále Gucci ($ 1,250, farfetch.com) a biela mini kabelka Fendi so zlatým hardwareom a čapkami.

osobnosť Sightings in New York City - August 16, 2018
Gotham / Getty Images

Zatiaľ čo nemôžeme nájsť presný výbežok modelu Jenovej peňaženky a posúdiť podobnými verziami, ktoré sme našli, je to v parku medzi 3000 – 4000 dolárov. Takže odhadovaná konečná zhoda Lopezovej slávy (neobsahujúca náušnice s obručou) nie je zahrnutá v hodnote okolo 12 000 USD.

osobnosť Sightings in New York City - August 16, 2018
James Devaney / Getty Images

A, 12 000 dolárov vo štvrtok … Musíš ich milovať.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 34 = 38

map