Derek Hough hovorí, že sestra Julianne je najlepšou verziou s manželkou Brooks Laich

Ak ste minulý víkend nevideli nádherné obrázky z svadby Idaho Julianneho Hougha s Brooksom Laicom, zoberte si dnes ešte pár minút, aby ste sa dopracovali ku kráse.

Ako hviezda v štýle červeného koberca Hough nesklamal, keď prišiel k významnej príležitosti. Prirodzene, starší brat Derek Hough bol v prítomnosti a on nemôže prestať hýčkať o deň a novomanželia.

TK
Noel Vasquez / Getty

“[Laich] je skvelý chlap,” povedal herec a tanečník v E! Rozhovor zo štvrtka. “Povedal som mu:” Ja som poznal Julianne celý svoj život. Videl som každú fázu, po ktorej prešla. ” Videl som všetky rôzne verzie seba, ktoré sa snažia zistiť, kto je, a ďaleko je to jej najlepšia verzia a je to kvôli nemu. ” Aké sladké!

Víkend konečne prišiel – A to bolo MAGICKÉ !!! Víkend môj najlepší priateľ, moja láska k môjmu životu a môj nový manžel @brookslaich a ja sme priniesli našu rodinu a najbližších priateľov, aby sme sa bavili, povzbudili lásku a oslávili naše manželstvo! Som tak vďačný, že môžem stráviť navždy s týmto neuveriteľne milým, premýšľavým, silným a dobrodružným mužom. Som šťastná žena na svete, aby bola tvojou ženou! Bolo to naozaj najpriaznivejšie obdobie v našich životoch a preto, že veríme v to, že sme do sveta privádzali lásku, aby sme inšpirovali a povzbudzovali ostatných, rozhodli sme sa zdieľať náš špeciálny deň so všetkými vás. Ak chcete získať vnútorný pohľad, pozrite si odkaz nižšie! Veľa lásky k vám všetkým! ❤️ J + B ���� http://people.com/tv/inside-julianne-hough-brooks-laich-wedding-photos/

Príspevok zdieľaný Julianne Hough (@juleshough)

“Určite ju odviedol,” pokračoval Hough. “Som pre nich tak šťastný.” A tak sme my!

Samozrejme, všetci sa teraz pýtajú, kedy navrhne priateľke Hayley Erbertovej. Priznal, že ešte nie sú pripravení o tom diskutovať, ale že jeho sestra bude určite mať veľkú ruku v jeho svadobných hodinách – kedykoľvek sa rozhodne, že väzí uzol.

“V Las Vegas sa chystám, pretože nikdy nebudem môcť súťažiť s touto úžasnou svadbou,” žartoval Hough. “Julianne určite plánuje [moju svadbu], pretože jej bola neuveriteľná.”

Želám si moja malá sestra @ juleshough úžasný Bachelorette víkend. Nemôžem uveriť, že sa oženime v lete. Tak šťastný pre vás, a nemôžem sa dočkať zavolať @brookslaich môjho brata.

Príspevok, ktorý zdieľa Derek Hough (@derekhough)

SÚVISIACE: Julianne Hough zviazal uzol s hráčom NHL Brooksom Laicom

Kým sa to nestane, budeme sledovať Hough na televíznej relácii NBC Svet tanca v utorky.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

46 − 43 =

map