Detský krvný križiak na účasť Taylor Swift: “Znamená to niečo pre ňu”

Dokonca aj ten najnezvrchovanejší skeptik na svete by mohol ťažko nájsť chybu s najnovším charitatívnym aktom Taylora Swifta. Na zastávke vo Phoenixe pre ňu 1989 turné, Swift vypustil pieseň, ktorú predtým spievala iba raz, na udalosti na rok 2012, ktorá sa konala na mieste rakoviny:

Nazýva sa Ronan, piesňou je o synovi Maya Thompsona Ronana (na obrázku nižšie), ktorý, len niekoľko dní pred svojimi štvrtými narodeninami v roku 2011, podľahol jeho boju so štádiom 4 neuroblastómu. Swift, fanúšik Thompsonovho blogu, Rockstar Ronan, napísal skladbu pomocou slová priamo z Thompsonových príspevkov a v dôsledku toho jej pomenoval spoluautori piesne. “S ňou to skutočne zasiahlo šnúru,” hovorí Thompson V štýle. “Bola veľmi prekvapená a znechutená zo štatistiky v rámci svetového rakoviny detí. Netušila, že tieto deti nemajú žiadnu pozornosť. “

detstva Cancer Month Embed
mamamaya / Instagram

Od Ronanovej diagnózy sa Thompson stala jej poslaním zvyšovať povedomie o detskom rakovine, čo hovorí “o čom nikto nehovorí”. To, čo nevedela, bolo, že jedna osoba by sa vyjadrila a táto osoba by bola Taylor Swift.

SÚVISIACE: 7 Veci Taylor Swift zmenil svet

Chytili sme sa s Thompsonom, aby sme v septembri hovorili o detskom rakovom mesiaci, jej neziskovej nadácii Ronan Thompson a Swiftovej účasti na príčine (vrátane toho, ako pomohla pomenovať Thompsonovu dcéru!).

Čo vy a vaša nadácia dúfame, že dosiahnete tento mesiac s dôrazom na to, že ste v detskom veku??
Naším cieľom je len zvýšenie povedomia. Jedným z mojich hlavných poslaní v živote je, aby sa zlatá stuha rozpoznala ako ružová stuha. Pretože vidíte túto ružovú stuhu a každý vie, že to znamená rakovinu prsníka, čo je platná a dôležitá otázka. Mám pocit, že deti si zaslúžia aj to, aby boli poznané aj pre rakovinu. Toto uvedomenie sa rovná financovaniu. Financovanie sa rovná výskumu. Výskum sa rovná liečbe týchto detí.

Aké udalosti plánujete pomôcť zvýšiť povedomie??
Máme fundraiserov, ktorí prichádzajú. Pripravujem sa v New Yorku s Bloomingdale na 26. septembra. Robíme módnu prehliadku a všetky naše malé modely sú deti, ktoré v súčasnosti prechádzajú liečbou rakoviny. Je to skvelá udalosť a deti majú najlepší deň vôbec. Snažíme sa premeniť všetky zlato zo sociálnych médií (tento mesiac). Hashtag, s ktorým sme prišli, je #BeBoldGoGold a naozaj sa snažíme čo najviac zasiahnuť všetky sociálne médiá.

SÚVISIACE: Taylor Swift daruje 50 000 dolárov mladým dievčatám s rakovinou: Pozrite sa na jej sladkú reakciu

Ako sa prvýkrát zapojil Taylor?
Niekto z jej tímu sa dostal, keď prišla do Phoenixu Hovor teraz a povedal, že sa Taylor chcel stretnúť s mnou. Netušila som, že vie, kto je Ronan. Išiel som na Taylorov koncert, čakal som v zadnej izbe a celý jej list som si napísal, s obrazmi Ronana v ňom, pretože som chcel s ňou zdieľať svoj príbeh. Potom sa ukáže, že už o ňom všetko vie. Prišla do miestnosti a – len, slzy, ktoré sa tiahli po jej tvárach – a povedala, že nás dlho sleduje náš blog a bola tak prelomená nad Ronanom. Jej presné slová boli, že “nikdy nevidela milostný príbeh tak krásny ako ten medzi synom a matkou.” Všetko tu len prišlo.

Aký bol váš vzťah od tej doby?
Bolo to veľmi organické, ktoré milujem, pretože je to ako hviezdy zarovnané. Nič nebolo nútené mnou ani nikoho. Je to len to, že Taylor prevzala vedenie, pretože to pre ňu znamená niečo. To je jedna z mojich najobľúbenejších častí o tejto veci. Je to úplne prirodzené.

SOUVISLOSTI: Vance Joy, Otvoríci zákon Taylor Swift, o tom, čo sa dozvedel z Megastar

Dokonca vám pomohla pomenovať vašu dcéru.
Áno. Práve som zistil, že mám dievča, a ja som bol v New Yorku a skončil som s Taylorom v New Yorku v show Katie Couricovej, pretože sme z podobných dôvodov obaja. Bol som vo svojom blogu odkazom na môj brucho ako “Poppy”, pretože keď som zistil, že v priebehu piatich týždňov som bola tehotná, dieťa malo v tom čase veľkosť maku. Keď som hovoril s Taylorom, bol som rád: “Čo jej budem nazývať?” a ona bola ako: “Čo to myslíš? Nazval ju po celú dobu” Poppy “a musíš ju pomenovať” Poppy! “” To uzavrelo dohodu.

Aké úžasné bude, že vaša dcéra bude vyrastať, aby ju poznala Taylor Swift.
Je to malá Swiftie, iste.

Čo je jedna mylná predstava, ktorú by ste chceli objasniť v súvislosti s karcinómom detí?
Oh, môj bože, je toľko. Len si myslím, že ak si svet uvedomí, ako skutočne je hrozný svet detského rakoviny – myslím, že ľudia by boli v rozpore. … Skutočnosť, že vláda pridelila menej než štyri percentá všetkých federálnych prostriedkov na rakovinu detí. Nerozumiem tomu, prečo pre tie deti nejde o naše najťažšie. Sú to naša budúcnosť.

Pripojte sa k Nadácii Ronana Thompsona v boji proti rakovine detí, a ukážte im, ako plánujete #BeBoldGoGold tento september, a dozviete sa viac o darovaní tu.

Súvisiace video: Choďte za scénami s Taylor Swift a jej (štvrtý) InStyle Cover

FOTOGRAFIE: Cutest Celebrity Kids na Instagram

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

68 − 61 =

map