Diana Rossová Grandkids Adorably Crash Stage počas jej AMAs Performance

Diana Ross získala veľkú česť na 2017 AMAs. Legendárna speváčka získala cenu za celoživotné ocenenie v amerických hudobných cenách v nedeľu a jej dcéra Tracee Ellis Ross bola hostiteľom show.

Diana sa objavila na červenom koberci so svojou rozšírenou rodinou, od Tracee k jej synovi Evanovi Rossovi, jeho manželke Ashlee Simpsonovej a ich dvojročnej dcére Jaggrovej snehu.

diana Ross
Kevin Winter / Getty Images

Dianin syn Evan predstavil svoju mámu a chválil jej slávnu kariéru predtým, ako predviedol montáž klipov z filmu a hudobného portfólia. Diana potom vystupovala v šperkovom šatníku, talovom šálku a hlavných výstrihových šperkoch na krku. The honoree vystupovala v súboji s najlepšími hitmi, ktoré mali všetci v publiku na nohách.

diana Ross
Kevin Winter / Getty Images

Jej vnuky sa dokonca pridali k nej na pódiu počas rozkošného holdu. “Toto sú moje staré bábätká!” vyhlásila pri tanci s nimi.

TK
Kevin Winter / Getty Images

Predtým v show, Taylor Swift blahoželal Rossovi, 73, k hlavnému úspechu prostredníctvom video správy. “Hej Diana, je to Taylor, len som chcela povedať gratulujeme k vášmu celoživotnému úspechu,” povedala. “Ja osobne nepoznám nikoho v hudbe, ktorý by vás nebol inšpirovaný a ovplyvnený vami.Jste elegantný a divoký a silný a statočný a pripravili ste cestu pre každého, kto robí to, čo robíte teraz, vrátane mňa, tak ďakujem. “

diana Ross
Kevin Winter / Getty Images

FOTKY: Pozrite si všetky celebrity vyzerá z 2017 AMAs Red Carpet

VIDEO: Víťazka za celoživotné úspechy Diana Ross Belts Medley of Hits (a tance s grandkids!)

Barack a Michelle Obama tiež zaznamenali video správu, v ktorej pani Rossovi udelili ocenenie.Stále počúvame Dianu okolo domu, a preto som jej minulý rok udelil cenu za slobodu prezidenta, “vtipal sa Barack.

A čo si zaslúži česť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 26 = 27

map