Dobrý deň, Holiday Windows! Pozrite sa na obchodné oddelenia Most Decked-Out v New Yorku

Je to najkrajší čas roka v New Yorku. Keďže klesajú teploty, dovolenkové nákupy sú v plnom prúde – a maloobchodníci majú oveľa viac ponúknuť ako skvelé darčeky. Čo nás dostane naozaj nadšení z toho, že narazíte na najväčšie obchody v NYC, získava možnosť vidieť svoje krásne zdobené prázdninové displeje. 

Saks Fifth Avenue vyzdobila svoj obchod s témou “Zimný palác,” s ľahkou a pyrotechnickou výstavou a oknami inšpirovanými rôznymi miestami po celom svete (vyššie). Medzitým je to “Brilantná” téma Bergdorfa Goodmana  glitz faktor, predstavovať množstvo Swarovski kryštály a perly v každom majestátnom okno. A Barneys New York urobil veci ešte o krok ďalej, priblížiť živých ľadových rezbárov k vytvoreniu ľadových plastikov počas pravidelných predstavení v rámci jednej z jeho vitríny.

Ale oslnivé displeje tam nekončia. Spomedzi mestských ulíc sa tento mesiac rozsvieti množstvo ďalších obchodníkov – a nemôžeme dostať toľko slávnostných majstrovských diel New Yorku.

Urobte si (virtuálny) výlet, aby ste si mohli prezrieť tohtoročné najlepšie prázdninové okná kliknutím na našu galériu tu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map