Dobyť si strach z výšin s objemným upsom Reese Witherspoona

Bojíte sa výšky? Hoci vám pravdepodobne nebudeme môcť pomôcť zvíťaziť vo vašom strachu z chôdze tesného lana, získanie objemného nosa, ako je Reese Witherspoon, nie je pot. S eleganciou Edwardian updo a príťažlivosťou nepohodlného kelu, tento štýl je hlava.

Ak chcete znova vytvoriť vzhľad, kaderníčka hviezdy Adir Abergel odporúča zvlhčovač objemu na vlhké pramene. Sušené vlasy pred voľným krúžením pomocou horúceho železa. Oddeľte vlasy na vrchu hlavy; Vezmite niekoľko zostávajúcich kúskov, otočte sa do malých uzlov a nalepte. Prešpiniť odrezaný kus a pomocou prstov vyčistiť výšku pozdĺž línie vlasov, upevnenie končí v jednom z uzlov v zadnej časti. Dokončite so závojom na vlasy – milujeme Elnett Satin Extra Strong Hold ($ 15; drugstore.com).

Ak chcete získať ďalšie triky pre krásy, zoberte si júnové vydanie V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch a pre digitálne sťahovanie.

Kliknutím na našu galériu zobrazíte účesy inšpirované celebritami!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

36 − 29 =

map