Dokonca aj Lottie Moss príspevky Kate Moss “Mood” Pics na Instagram

Všetci sme tam boli. Život bol hektický, takže ste nemali šancu vychutnať si veľa láskyplných obedov Insta a váš zlý deň na vlasy znamená, že selfie je mimo otázky. Takže namiesto toho, aby ste vkladali vlastnú fotografiu do Instagramu, odovzdáte si fotku vinobranie Kate Moss. Či už je to piatok popoludní a zdvihne pohárik Champagne, alebo dáva tupo, ktoré kričí “Hump day feels”, titulka sa v podstate píše sama: “Nálada”.

Nálada ✨✨✨ #katemoss #katethegreat #supermodel #smile #icon

Príspevok zdieľa Sanja Rančić (@ 011sanjar) dňa

V skutočnosti je tento pocit taký všadeprítomný, že dokonca aj Kateova mladšia sestra a modelka, Lottie Mossová, to robí. 19-ročná poslala mém na Instagram vo štvrtok, ktorá ukázala mladú Kate v modrom ošidení, ktorý urobil nepresvedčivý pokus o úsmev pre kameru.

VIDEO: Kate Moss prichádza dole pre Naked Cashmere

 

“Keď u nemáte jednu slušnú fotografiu, ktorú chcete poslať na Instagram, tak u post náhodný obrázok Kate mech a povedzte” nálada “,” meme čítanie. Dám ti jednu hádku o titule Lottie.

nálada

Príspevok zdieľaný Lottie Moss (@lottiemossxo) dňa

Vzťahuje sa na: Bella Hadid Channels Kate Moss v V časopis

nálada.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 30 = 34

map