Dokonca ani Anna Kendrick nemôže veriť, ako je známy Justin Timberlake

Anna Kendrick a Justin Timberlake sa stali dobrými priateľmi po tom, čo pracovali spoločne na novom trollovia filmu a teší sa na víkendovú tlačovú prehliadku v Cannes, ale aj na Pitch Perfect samotná hviezda nemôže veriť úrovni slávy, ktorú dosiahla spoločnosť Timberlake.

“Robil som tlač s Justin Timberlake a bol som rád, oh, nie som slávny. Rovnako ako on je taký slávny, “povedal Kendrick v neskorých večerných hodinách so Seth Meyers v utorok v vystrihnuté Cinq a Sept šaty. “Túto tlačovú prehliadku sme vykonali v Cannes a povedal som, že každý rozhovor bol rád:” Dobre, musíme na ňu položiť jednu otázku, “a potom sú ako,” Justine, a čo vaše dieťa? A čo hudba? A čo * NSYNC? A čo raménske rezance a vaše vlasy a ste videli, že meme? “” Že žartovala.

“A ja som bol ako oh, ja som ako nie, nie som celebrita. Chápem. Dostal som to. “Ale napriek svojmu samorozumnému humoru, smiešna dáma dosiahla obrovský pokrok po tom, ako sa dostala na štart. súmrak series. Vo svojej novej knihe, Scrappy Little Nobody, Kendrick odhaľuje, že sa pokúša len byť zábavná. “To je nápad. Moja redaktorka bola ako: “Mali by ste pridať nejakú hĺbku,” a ja som bol rád, “Nah.” Ak by som mal nejaké, tak by som, “vtipovala.

Herečka tiež odhalila, že venovala celú kapitolu tejto knihy veselým príbehom súmrak nastavený. “Strávil som veľmi málo času v mojej kariére v týchto filmoch, ale oni sú len plný príbehov. Je to len tie najšťastnejší súbor, aký som kedy chodil, “povedala.

Kendrick prešiel do príbehu o tom, kedy bola preletená do Louisiany na deň, aby mohla hrať mŕtve telo v slepej sekvencii. “Všetky tieto postavy boli ako v bielom a dostali sme sa do toho a je tu ten chlapík, ktorý je ako falošný krvný chlapec, ako to je jeho práca pre tento deň. Takže má túto hadicu, “povedala. “Je tu taká línia postáv, akou sme v DMV. Tak príležitostné. Takže normálne a ležérne, každý z nás sa zoradil a potom sa z tohto pána rozstrihol s falošnou krvou a potom ako lezenie na vrchole hromady a potom ako sa tam položil s otvorenými očami. “

SÚVISIACE: Sledujte Justin Timberlake a Anna Kendrick Vykonajte úžasnú predstavu o “pravých farbách”

Pozrite sa na jej veselý rozhovor vyššie dozvedieť sa viac o svojej novej knihe a jej veselom Mike a Dave potrebujú svadobné dátumy co-star Aubrey Plaza.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 44 = 47

map