Domov Sama mama Catherine O’Hara Mal najsilnejšie stretnutie s Macaulay Culkin

Catherine O’Hara je jednou z najviac nostalgických matkiných postáv v pop kultúre. Po hraní matriarchov rodiny Deetzovcov Beetlejuice, ona pokračovala v zobrazovaní mamy Macaulay Culkinovej, Kate McCallisterovej, Sám doma a jeho pokračovanie. V súčasnosti hrá veteránka veľmi odlišná rodičia Schittov potok. Teraz vo svojej štvrtej sezóne séria nasleduje Moira a Johnny Rose (hrá O’Hara a jej dlhoročný spolupracovník, Eugene Levy), bývalý bohatý mocný pár, ktorý sa zrazu ocitli bez peňazí po nezaplatenia daní. Jediným majetkom ponechaným v ich razantne sa rozvíjajúcom podnikateľskom portfóliu je Schitt’s Creek, malé mesto, ktoré kedysi zakúpili ako vtip. Moira a Johnny spolu so svojimi rozmaznanými dospelými deťmi, Davidom (Dan Levy) a Alexisom (Annie Murphy), nemajú inú možnosť ako žiť v márnom moteli v samotnom meste.

Nová realita rodiny ruží je prebúdzajúca nočná mora, najmä pre charakter O’Hara. Bývalá mydlová hviezda, Moira sa nezmestí s obyvateľmi nízkych kľúčov v Schitt’s Creek. A aj keď nie je veľmi blízko so svojimi deťmi, Moira sa snaží viac spájať so svojimi deťmi v novej sezóne Schittov potok, ktorý dnes večer premieta (o 18:00 ET na Pop TV). “Najväčším vývojom pre moju postavu v tejto sezóne je, že pozná jej deti a zistí, že sa im skutočne páči,” hovorí O’Hara V štýle, sarkasticky. “Ona a Johnny sa učia byť rodičmi.”

Rozhořčené ruže sú v ich vlastnej lži, ale ak sa cítia dobre známe, je to preto, že sú čiastočne inšpirované najobľúbenejšou rodinou v televízii: Kardashianci. To je správne, podľa Dan Levy – ktorý spoluvytváral Schittov potok s jeho otcom, klan Eugene-Rose je voľne založený na životnom štýle Kim, Kourtney, Khloe, a čo. Zatiaľ čo O’Hara sa s Kardashiancami nerozmýšľa, rešpektuje prácu ďalšieho matriarchu popovej kultúry, keď ju vidí. “Oceňujem, ako tvrdá táto rodina funguje, a myslím si, že Kris [Jenner] je génius, ktorý dáva svoju značku dohromady,” povedala, nič, čo Kris a neustále televízna prítomnosť detí “bola krásna vec” pre Schittov potok. “Vďaka Kardashianovej show nemusíme nikdy vysvetľovať druh života, z ktorého pochádzajú naše postavy. Teraz každý vie, ako to vyzerá život. “

VIDEO: Kris Jenner odchádza z roku 2018 od farbenia vlasov blond

Prečítajte si celý náš rozhovor s O’Harou, v ktorej sa pokúša vstúpiť do nej Sám doma co-hviezdy, nepravdepodobná hviezda, ktorá ju predstavila svojmu manželovi na sade Beetlejuice, a ako ženy požadujú rovnosť v Hollywoode.

tvoj Schittov potok charakter, Moira, je tam vonku – nosí rôzne parochne, ktoré reprezentujú jej rôzne nálady. Ha! Milujem našu šatňu na prehliadke a som tak šťastný, že páni Levy súhlasili s príbehom o parochne. Vlastne som v živote vlastne poznala dve rôzne ženy – ten, kto nosil rôzne parochne počas večere v jej dome a iný, ktorý si počas večierku vo svojom dome neustále zmenil účes. Mali tú skutočnú potrebu ukázať, že môžu byť viac než kto skutočne boli. Milujem, že Moira paruky majú mená a znamenajú niečo pre ňu. Sú to jej priatelia, sú to jej spoločníci a oni sú jej bezpečné miesto. Všetko závisí od nálady Moiry, akú parochňu bude nosiť, a vlastne náš kaderník a ja často rozhodujeme o parochňone ráno. Je to rozmar, rovnako ako Moira.

Kateřina O'Hara Schitt's Creek - Embed
pop

Súvisiace články: 7 kráľovské módne tajomstvá skryté v novej sezóne Victoria

Pracovali ste so svojim manželom na obrazovke, Eugene Levyom, už viac ako 40 rokov. Aký je váš vzťah ako off-kamera? Neplánovali sme to! On a Dan ma na to niesli, takže je zodpovedný za to, že stále pracujeme spoločne. A som za to vďačný. Je to ako rodina bez toho – nenávidím hovoriť batožinu, pretože milujem svoju rodinu – ale je to ako rodina bez prirodzenej drámy. Možno preto, že sme spoločne urobili komédiu [smiech]. Okrem toho, že Levys je naozaj talentovaný, je to krásna rodina, s ktorou sa môžete stretnúť. Cítim sa s nimi bezpečne a každodenne.

Čo sa vám páči na Moira? Myslím, že keď sa na ňu pozerám z vášho pohľadu, je to preč. Ale keď ju hrajem, myslím, že je to najkrajší a podporujúca žena. Je to zábavné hrať Moira, pretože hovorí ako cudzinec a netuší, aký dojem vyvoláva na ostatných.

Mali ste nejaké nezabudnuteľné úlohy. Ktoré fanúšikovia vás najčastejšie rozpoznávajú? Od novembra do decembra je sezóna Sám doma! Hovoril som veľa o ľuďoch Sám doma za posledné mesiace. Včera večer som vlastne sledoval prvú epizódu seriálu [HBO] mozaika, a môj drahý Buzz, môj najstarší syn Sám doma, má v tom veľkú úlohu. Devin Ratray. Bol s ním taký sladký, že som pracoval s ním – bol som skvelý. Som rád, že ho stále vidím dobre.

Kateřina O'Hara Home Alone - Embed
Twentieth Century Fox

SPOJENÉ: 10 vecí v Sám doma To by sa nikdy nestalo dnes

Máte pocit, že už viac ako 25 rokov Sám doma vyšiel? Je to smiešne, ale myslím, že to robí. Oženil som sa posledný víkend natáčania Domov sám 2. Mal som ešte jeden deň streľby a potom sme išli na svadobnú cestu. Nedávno som sledoval film a keď som sa pozrel na mladého muža, hlavne som si myslela: “Ja ho poznám – je to Kieran Culkin?” Kieran zahral Kevinovu smútok, ale bol to vlastne Macaulayin brat. Pozrel som sa na tohto herca a myslel som si: “Nie, nemôže byť Kieren.” Nakoniec som sa pozrel na meno, a to bol Rory Culkin – nemluvňa že Macaulayova matka nosila na sade Sám doma. To sa naozaj cítilo ako pred 27 rokmi. Je to strašidelné, keď sa pozriete na to, ako deti starnú, pretože si myslíte: “Mám starnúce aj v takejto miere?”

Stojíte v kontakte s niektorým z vašich hviezd Sám doma? Ja naozaj nemám. Bolo to dávno. [Náš režisér] Chris Columbus natáčal film na tom istom mieste, kde strieľame Schittov potok, a to bolo vzrušenie, pretože som ho mnoho rokov nevidel. Je to rovnako krásny chlap. Raz som narazil do Macaulay a povedal: “Mami!” A povedal som: “Zlatko!” Vyzeral skvele a dobre sa daroval a bol som rád, že ho vidím. Drahý John Heard je preč. To bolo smutné, keď zomrel.

Zachovali ste nič zo sady? Stále mám svoju parochňu z druhého filmu a ja som mal oblek Sám doma najdlhšie predtým, než som to dal svojej veľkej sestre, Patsy. Neviem, či ju niekedy nosila, ale páčila sa jej. Myslím, že mám aj náušnice z prvej. Nenašiel som veľa oblečenia, pretože som bol trochu na ceste. V dodávke!

SÚVISIACE: 25 GIFS na oslavu 25. výročia Domov sám 2

A tento rok značiek Beetlejuice otočenie 30. Aká je vaša obľúbená pamäť pri natáčaní? milujem Beetlejuice– kde som stretol svojho manžela! Navrhol súbory, takže nemám nič iné, než milé spomienky na ten film. Natáčali sme sa na pódiu v Los Angeles a potom sme nakoniec vyšli do Vermontu, aby sme urobili exteriéry domu. Náš producentský dizajnér Bo [Welch] pokračoval v umeleckom oddelení, aby pripravil exteriérové ​​zostavy pre dom a ja som hrubý Timovi Burtonovi o tom, ako ten chlap stále so mnou rozpráva a nikdy sa ma nepýtal. Mal som prestávku medzi filmovaním v Los Angeles a na mieste, a v tej dobe Tim povedal Boovi, že by ma mal spýtať. Náš prvý deň streľby v dome bol deň, keď ma Bo konečne požiadal. Tak to je to, čo vidím, keď sa pozerám na scény, ktoré sme tu natáčali. Zápas Tim Burton!

Aká bola vaša obľúbená scéna? Neviem, koľko hodín alebo dní to trvalo, ale bolo naozaj zábavné filmovať večernú scénu, keď sme posadnutí duchom, aby sme spievali “Day-O.” Keď nám krevety zaútočia na konci scény , každá kreveta bola vlastne rukavica, ktorú nosil chlap pod stôl. Takže by sa dostali na vedenie, aby sa dostali a uchopili stôl s krevety rukavice. Napriek tomu, že sme vedeli, kedy príde, spôsobilo to, že sme vždy kričali, kedy by sa rukavice vyliahli z okuliarov koktailových kreviet a chytili naše hlavy. Všetky účinky boli živé, čo bolo skvelé, pretože nás vždy držali v tomto svete. Tim sa pokúsil použiť všetky pôvodné staré hollywoodské efekty, takže tam bol veľmi málo digitálnych alebo CGI.

Kateřina O'Hara Beetlejuice - Embed
Warner Brothers

SÚVISIACE: Tu je všetko, čo príde do siete Netflix vo februári 2018

Máte svoj štart v komédii v 70-tych rokoch. Aké to bolo byť ženou v tejto oblasti? Pracoval som s dobrými chlapcami, ale vtedy to bolo úplne iné. Našťastie sa svet zmenil toľkými spôsobmi – samozrejme nie je dosť. Stalo sa to vždy, ale konečne je to v správach. Som naozaj šťastný a hrdý na ženy, ktoré teraz vytvárajú vlastnú prácu a berú a robia všetky tieto príležitosti, aby boli kreatívne a aby ukázali, aké úžasné ženy sú – spolu s tým, ako sú úžasní muži. Som smutné, že toľko toho, o čom hovoríme, v poslednej dobe znie “proti mužom”. Nie je to tak. Čítal som, že tvorca SMILF [Frankie Shaw] povedal niečo ako: “To bude všetko lepšie aj pre mužov.” A to je cieľ, myslím: urobiť život lepším pre všetkých. Chlapci nerastú do tohto sveta, keď si myslia, že ženy alebo niekoho inej farby sú menšie. Ľudské bytosti sa týmto spôsobom nerodia. Som šťastná pre ženy, ktoré teraz robia a využívajú príležitosti, a som naozaj vďačný za to, že stále pracujem v mojom veku a môžem byť vtipný.

Cítili ste, že súčasný kultúrny posun sa deje v Hollywoode na osobnej úrovni? Je mi smutné, že ľudské bytosti si stále musia hovoriť, že sú milé a slušné. Mám veľa bláznivých skúseností. Keď počujete príbehy, idete “Ach jo. Aj ja. “Nebudem sa na to pýtať, ale premýšľate nad všetkými skúsenosťami, ktoré ste mali. Mám však šťastie. Pracujem s pánmi. Nikdy som sa necítil ako moja práca alebo niečo ohrozené. Musíte hľadať dobrých ľudí a obklopiť ich.

Ak by ste mohli dať svojmu mladšiemu jedinému radu, čo to bude? Nakoniec som sa to naučila o niečo neskôr, ale povedal by som: “Doprajte si rešpekt, ktorý si nakoniec vyhrajete.” Predstierajte, že ste si to už zarobili. Nie arogantným spôsobom, ale zdravým spôsobom, ak to môžete pomôcť. Neistota je taká strata času.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

94 − = 86

map