Dráha vyzerá Milujeme: Proenza Schouler

Designer: Proenza Schouler

miesto: Whitneyovo múzeum

Pozoruhodní hostia: Natasha Lyonne

Aké to bolo: Naozaj by nebolo vhodnejšie miesto pre dizajnérové ​​duo Jack McCollough a Lazaro Hernandez, aby predstavili svoju kolekciu jeseň / zima 2015 ako Whitney. Alebo skôr budova, ktorá predtým sídlila Whitney – múzeum sa nedávno premiestnilo do centra mesta. V každom prípade to slúžilo ako perfektné miesto, pretože každý pohľad bol umelecké dielo.

Prečo milujeme túto zbierku: Bolo to extrémne dramatické, s telom objímajúcimi číslami a vrchnými časťami ramien, ktoré sa agresívne znižovali, aby odhalili sexy pohľad na kožu a hlboké rybie siete. Ostatné boli ošetrené na dokončenie, ktoré sa pohybovalo od kožušinových akcentov až po fringed obrysy na celoplošné (starostlivo) vyšívané flitre. A rovnako ako pri každej zbierke, hromada doplnkov (obsahujúca tkané mulice a válečkovité manžety) skutočne zasiahla značku. To môže byť príliš avantgardné pre hlavný prúd, ale to bol sen každého módneho človeka.

FOTOGRAFIE: Dráha Vyzerá Milujeme: Proenza Schouler

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

82 − 73 =

map