Drake’s Instagram s Taylorom Swiftom robí Internet Freak Out

Práve Instagram počul po celom svete: Vo veľmi dôležitých správach dnes Drake Instagrammedová fotografuje s Taylorom Swiftom .

Vo chvíli, kedy sa duo obrátilo k fotoaparátu, zdá sa, že sa zaoberajú veľmi dôležitým rozhovorom. Podľa výbavy Swift je táto fotografia pravdepodobne z 30-ročného osláv rappera, ktorý sa uskutočnil 23. októbra. Má úplne sexy bandeau a sukňový súbor s kovovými dočasnými tetovaním, zatiaľ čo Drake je vystužený tmavým zamatovým sako.

“Je to samet?” on označil snímku, spolu s ružovým kvetinovým emoji.

Je to samet? ��

Fotografie zverejnená spoločnosťou Champagnepapi (@champagnepapi)

Podľa správ sa Drake a Swift nedávno dostali do štúdia, aby nahrali (čo sme si istí, že to bude úplne iná, ale úplne úžasná) hudba. Ľudia majú zmiešané pocity v spolupráci. Drakeova sekcia s komentármi je kombináciou komentárov v podobe “nepoužívať, blokovať, vymazávať všetky skladby z môjho zoznamu skladieb” a “nepočúvať nenávistníkov, milujem vás dvaja spolu.”

VIDEO: 17 Instagramov, ktoré dokazujú, že mačky Taylor Swift sú najlepšie

 

SÚVISIACE: Čo je to byť VIP na Drake koncerte

Stále čakáme na slovo od spoločnosti Swift ohľadne vlastnej novej hudby, ale zdá sa, že táto spolupráca je v správnom smere. S 11 Grammy medzi duo je zaručené, že ich spoločne vytvorené skladby budú stáť za počúvanie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

55 − = 50

map