Dvojičky! Kim Kardashian a Beyoncé nosiť rovnakú Denim sukne (a môžete nakupovať to tiež)

Hovorte o dvojitých problémoch! Bejoncé a Kim Kardashian majú nielen rapperov, rozkošné dcéry a závideniahodný osobný štýl, ale teraz majú dokonca aj tie isté oblečenie. Dvaja megastári nedávno vystúpili na sebe rovnako svetlomodrú sukňu tužkových rámov Denim a dokonca aj štylizovali podobný kus. Preukazujúc, že ​​veľké módne mysle premýšľajú rovnako Bezchybný spevák a realita kráľovná každý z vrcholu zúfalý dizajn s ešte viac denim, potom pridal prášok-béžové topánky a nadmerné odtiene dokončiť svoj vzhľad.

Viac fotografií: Beyoncé’s Best Looks Ever

Podporuje Beyoncé za to, že odštartoval dvojitý okamih, keď pred mesiacom poslala snímku na Instagram sama v sukni. Kim vystúpila už minulý týždeň vo všestrannom štýle, ktorý má vysoký pás a veľa úseku pre lakovanie. Jedna vec je určite, teraz je potrebné pridať denim ceruzku sukne do nášho vlastného skrine-hneď! Vyzdvihnite si ich presnú snímku Denim Le High Pericile Skirt v Carlyle ($ 235) teraz na net-a-porter.com.

Chcieť viac? Pozrite si najkrajšie oblečenie Kim Kardashian v galérii.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 4 =

map