Dvojlôžková make-up produktu, ktorý Kerry Washington nemôže žiť bez

Zabudnite na priľnavý základ. Pokiaľ ide o rutinné letné krásy Kerry Washingtonovej, vymenila make-up tašku pre ochranu pred slnkom. “Milujem používanie nadácie, ktorá má v ňom SPF, pretože pre niekoho ako ja vždy hľadám niečo, čo môže byť viacúčelové – ale keď potrebujem vážne pokrytie, používam opaľovací krém ako základný náter,” hovorí V štýle. Ako tvár značky Neutrogena, Washington je dobre známy svojimi produktmi značky a uprednostňuje Ultra-Sheer Sunscreen ($ 10, drugstore.com) ako náhradu za primér. Dôvod? “Pokračuje pod makeupom tak krásne.” Ale táto fľaša SPF 45 je viac ako len základná make-up pre ľudí, ktorí informujú hviezdy o nebezpečných ultrafialových lúčoch slnka, je téma, na ktoré je vášnivá a ona má štatistiky na zálohovanie. “Koža je jedným z našich najdôležitejších orgánov a jeden zo štyroch Američanov rozvinie rakovinu kože vo svojom živote, čo je tak blázon, pretože je to jeden z najbezpečnejších druhov,” dodáva. “Preto je mojou najdôležitejšou vecou SPF a získavam tam informácie.”

Súvisiace: Kerry Washington je najviac-posilnenie kúsok rady krásy

Je pravda, že Washington nemá vo svojej prestávke tón make-upu, ale jemný odtieň na pery je konštanta aj pre jej minimalistický vzhľad. “Páči sa mi, aby bolo leto časom, keď sa cítim, ako by som doplnil moje telo, takže by som rád šiel s čistým, lesklým perom, ktorý poskytuje toľko vlhkosti ako farbu,” hovorí. “To je všetko, čo chcem v lete, farbu, ktorá je čistá a bez námahy sexy, hlavne po plávaní a na slnku.” Hoci si zachováva svoj make-up jednoduchý, sňatie dňa je zlatým pravidlom v príručke krásy. “Najväčšou vecou je, že nikdy, niekedy choďte do postele s make-upom, “hovorí Washington.” Aj keď mám super líniu, je pre mňa také dôležité, aby som nepohol do postele s make-upom. Použijem Neutrogena Makeup Remover Wipes ($ 9, drugstore.com), pretože dostanú všetko dokonca aj vodotesnú maskaru – a keď nebudem vyčerpaný, pokúsim sa vstať a umyť si tvár znovu. “

FOTKY: Pozri nádhernú transformáciu Kerryho Washingtona

Súvisiace video: Ako obnoviť Kerry Washington Winged Eyeliner a Bold Red Lip

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

96 − = 89

map