Dylan Lauren má myšlienku na Dylan Candy Bar od Willyho Wonka

Tento mesiac Dylan Lauren oslavuje 16. výročie svojho cukrárneho obchodného reťazca Dylan’s Candy Bar. Tu zdieľa to, čo ju inšpirovalo k tomu, aby sa stala podnikateľkou a ponúka radu mladým ženám, ktoré začínajú svoju kariéru.

Vždy som bol vodcom. Bol som prezidentom triedy na strednej škole a ja by som vykonal a bežal akýkoľvek projekt, ktorý som robil. Myslím, že schopnosť viesť niečo, z ktorého ste sa narodili, alebo nie, ale určite vás to môže inšpirovať. Sledovanie môjho otca rozširovanie jeho podnikania z kravy [spoločnosť] na plnohodnotnú značku životného štýlu bolo skutočne motivujúce – to ma viedlo k presvedčeniu, že by som mohol urobiť niečo kreatívne a premeniť ho na podnikanie jeden deň.

Myšlienka pre Candy Bar Dylan prvej prišla ku mne, keď som bola asi 6 rokov, po sledovaní Willy Wonka a čokoládová továreň. Miloval som si dizajny; Milovala som myšlienku žiť v továrni na cukrovinky – čokoládovú rieku a lízanky. Tieto vizuály mi zostali v hlave. Od tohto okamihu som všade, kam som išiel, zhromažďoval rôzne druhy cukríkov a používal ich na výrobu mozaiky a obrazových rámcov. Pre mňa bol cukrík umenie, nie na rozdiel od módy. Otvorenie prvého obchodu na Manhattane bolo určite rizikom. Dať sa tam vonku s mojím menom na dverách bolo veľa nátlaku, ale veril som v koncept. A mal dobrý podporný systém.

VIDEO: 11 známych žien na posilnenie žien

 

Väčšina cukrovarníckeho priemyslu je zložená z mužov, ale našťastie pre mňa, nikdy som nezažil nič iné ako podporu od ľudí v mojej oblasti. Pokúšam sa obklopiť pozitívne a inšpirujúce ženy. Oprah Winfreyová a Martha Stewartová boli pre mňa vždy inšpiráciou – obaja vytvorili značku životného štýlu v rôznych odvetviach, či už sú to časopisy, televízia, umenie alebo filantropia. Každý, kto robí veľa vecí, ktoré považujem za veľmi inšpirujúce – Jessiku Albu, Cindy Crawfordovej, Gwen Stefaniovej – všetky tieto ženy začali robiť niečo iné. Nebojí sa tlačiť hranice.

Je dôležité rozpoznať ľudí, ktorí vás získajú a podporujú vás a vzdialenosť od akejkoľvek osoby, muža alebo ženy, ktorá sa nestará o to, či ste úspešní. Surround yourself s podpornými ľuďmi a ľuďmi, ktorí majú silné stránky, ktoré nemusíte mať. Dajte slovo tam a ostatní ľudia budú hovoriť vo vašom mene. Nebojte sa – buďte istí. A vždy nasledujte svoju črev. Moja najväčšia neúspech prišla, keď som neverila svojej vlastnej intuícii a ohrozila moju víziu, aby som neubližovala pocity iných ľudí.

SÚVISIACE: 8 tipov na hádzanie najsladšej strany niekedy, od Dylana Lauren Dylana Candyho

Ale byť ženskou podnikateľkou rozhodne má svoje výzvy. Najlepšia lekcia, ktorú mi niekto povedal, je dôležitosť času. Prebudenie o hodinu skôr je takýto rozdiel. Časové riadenie je naozaj ťažké a bojujem s rovnováhou a snažím sa všetci radovať. Ale potom sa musíte opýtať: “Som šťastný?” Musím si vedome pripomenúť, že som našiel čas robiť to, čo mám rád. Dnes budem ísť na beh, pretože je to pekné, a viem, že to bude de-stress. Niekedy môžeme dostať takú prácu nad určitou vecou, ​​že jediný spôsob, ako sa prekonať, je doslova zmeniť kanál, urobiť niečo iné a vrátiť sa k nemu s novým pohľadom.

Stav dnešného sveta je dosť smutný. Na konci dňa som šťastný, že som v cukrovarskom priemysle, pretože ľudia sa cítia dobre. Nie je to len o cukríkoch – je to o tom, ako robiť ľudí šťastnými. Ako dieťa v obchode so sladkosťami.

SÚVISIACE: Dylan Lauren nás berie za scenárom výletu do Ekvádoru

– Povedal som to Claire Sternovej.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 24 = 25

map