Ed Sheeran dostane skartované počas boxovania v “Shape of You” hudobné video

Ed Sheeran ako Rocky Balboa? Teraz to môžeme vidieť.

Britský spevák odišiel z minulých hudobných videoklipov v pondelok ráno, keď konečne klesol zábery a sprevádzal svoju novú skladbu “Shape of You”. Vyzerá to, že 25-ročný sa nebojí dostať svoje sparringové rukavice, keď nájde prepustenie a lásku v boxe.

“Dievča, viete, že chcem tvoju lásku / Tvoja láska bola ručne vyrobená pre niekoho ako ja / Poď ďalej, nasleduj moje vedenie”, “Thinking Out Loud” v šedej mikiny, sparing spolu s jeho milostným záujmom (hrá Jennie Pegouskie), a dokonca išiel do krčmy, aby sa zasekalo na najväčšom plechu s rybami a čipmi, ktoré sme kedy videli.

Zatiaľ čo popová hviezda nedávno odhalila, že získal 50 libier kvôli príliš veľa piv počas hudobnej prestávky, Sheeran rozhodne vyzeral, ako by dostal svoje mojo späť do štyri a pol minúty klipu, kde ho vidíme bez košele, dierovanie tašky a robiť push-ups a pull-ups s rozhodným pohľadom na tvári.

Romantika sa zahrieva v prstenci a prichádza z neho, keď sa pár blíži, ale veci sa rozhodnú pre Sheerana, keď zmizne Jennie a scéna priamo z Bojový klub vyplýva!

SÚVISIACE: Ed Sheeran stratil 50 libier tým, že nechal ísť z jedného viceprezidenta

Sledujte celé video vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 3

map