Ed Sheeran konečne reagoval na jeho dvojročný Doppelgänger

Je to už viac ako týždeň, pretože fotka dieťaťa, ktorá vyzerá rovnako ako Ed Sheeran, posielal internet do tizzy a spevák o tom mlčal … až teraz.

Tvorca “Tvar teba” nakoniec zdieľa svoje myšlienky o tyke, aj keď sa objavil na ITV Dobré ráno Británia V stredu a hostiteľa Richarda Arnolda mu ukázal fotografiu svojho vyzerajúceho dvojročného Isla.

TK
Samir Hussein / Redferns; Tom Davies / Twitter

“Nie je to moje,” zašepkala Sheeran, keď sa pozrela na chvíľu. “Nie je to moja, je to naštvaný druh vecí, ktoré sú vírusové.”

Rozkošná zrzka je v skutočnosti dcérou rezidentnej Anglicky Zoe Waltonovej, ktorá povedala, že jej milovaní tiež si všimli podobnosť. “Dostala som poznámky od našej rodiny, že vyzerá ako Ed na chvíľu, ale len minulý týždeň sme sa rozhodli dať [fotografiu] on-line,” Walton povedal Buzzfeed začiatkom tohto mesiaca.

Čo sa týka Sheeranových vlastných plánov pre deti, tak sa o tom otvoril a povedal (znova), že chce byť otcom, ktorý sa veľmi angažuje v živote svojich detí. “Nechcem byť turné, keď mám deti,” dodal. “Chcem, aby som sa každú chvíľu bavil a bol som schopný byť skutočne otcom, takže áno, myslím, že by som určite miloval deti.”

Zatiaľ čo v predchádzajúcich rozhovoroch sa ukázalo, že Sheeran je pripravený začať túto rodinu čo najskôr, vyriešil to a dodal: “Ja určite milujem všetky deti na svete, ale teraz ich nechcem mať.”

WATCH: Taylor Swift a Ed Sheeran’s Cutest BFF Moments

 

Možno sa môže s Islou vytvoriť až do tej doby.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 − = 5

map