Ed Sheeran sa tajne zapojil?

Je kočka z vaku pre Ed Sheeran? Vyzerá to, že spevák Russell Crowe “Shape of You” mohol práve vylial hlavné tajomstvo. Na austrálskom programe raňajky Fitzy a Wipp, Crowe odkázala Sheeranovu priateľku Cherry Seaborn ako svoju “snúbenicu”. Kto dokonca vedel, že Ed a Russell boli priatelia?

VIDEO: Ed Sheeran uverejňuje hudobné video “Galway Girl”

 

V lete Crowe vysvetlil, ako Sheeran strávila nejaké prestoje na turné vo svojej farme v New South Wales. “Stali sme sa priateľmi prostredníctvom ľudí, ktorých poznáme, a on bol na turné a prišiel zostať,” povedal. “Práve sme sa stali priateľmi a odvtedy sa vrátil s jeho snúbenicou na viac času a tak ďalej.” Samozrejme, že obaja sú dostatočne priateľskí, aby Crowe mohol odstrániť “f-bombu” (ako v snúbenici), kým Sheeran nedokáže dokonca zlomiť novinky.

Ak by to bolo skĺznutie, nemalo by to lepšie načasovanie. Tento minulý február oznámili pamiatky, že po páde Sheerana povedal pár Výstava Kyle a Jackie O že bol pripravený na manželstvo a deti so Seabornom. Obaja Britovia boli milí deti a už takmer dva roky chodia. “Žije tam, kde som vyrastal, tri alebo štyri míle,” povedal Ed, keď sa vrhol na svoju priateľku. “A teraz žijeme spolu, máme len mačky.”

Internet má nejaké pocity o tomto portréte Ed Sheerana

Nemôžeme sa dočkať, či je to pravda, a ak áno, ako navrhla Sheeran. Predstavujeme si, že je to tak romantické ako jeho hudba!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

64 − = 55

map