Ed Sheeran stratil 50 libier tým, že nechal ísť na jedného viceprezidenta

Ed Sheeran zvoní v novom roku 50 libier zapaľovač po trochu tiež veľa zábavy pri dlhodobej prestávke.

Počas rozhovoru s Klub raňajok Vo štvrtok spevák “Thinking Out Loud” priznal, že sa nabitý na libry, zatiaľ čo on voňal a večeral po celom svete.

“Zdvojnásobil som sa vo veľkosti,” povedal Sheeran rozhlasovým hosťom. “Tepláky boli jediné, čo sa hodilo a ja som si myslela, že všetko sa v umývaní zmenilo, ale to nebolo.”

25-rok-starý crooner vysvetlil, že si neuvedomil, všetka zábava, ktorú mal počas svojej prestávky z priemyslu by spôsobil, aby on získal toľko váhy, a on nebol schopný klesnúť ďalšie kilo, kým sa pustil jedna vec.

“Bolo to pivo,” pokračoval a dodal, že sa mu stále oddáva. “No, ja som teraz späť na pivo, pretože som v poriadku, ale trochu som si vybral pivo a začal som cvičiť, čo bolo dosť divné.”

“Neuvedomil som si, koľko som na pódiu spálil,” pokračoval. “Zastavil som turné a len som okamžite vyplivla.”

Sheeran si v roku 2016 vybral rok, aby cestoval po celom svete a odkráčal na miestach, ktoré navštívil (dáva nám veľký túlavý útek, kým bol na ňom).

“Bol som v Japonsku, ale viete, Japonsko bolo pre mňa hotelom v Tokiu,” vysvetlil Sheeran. “Chcel som vidieť skutočnú krajinu, odchádzal som do Ghany, strávil ako mesiac v Ghane, čo bolo pekné, strávil som dva týždne na Islande, v Austrálii … išiel som na miesta, kam som chcel ísť, , skoro vidíte hotelovú izbu, miesto konania, bar, a naozaj nikdy nevidíte krajinu. “

SÚVISIACE: Taylor Swift vystupuje nad novou hudbou Ed Sheerana

Šeranova voľba sa určite vyplatila. On sa vrátil nielen s ozdobnou postavou, ale s novým albumom, rozdeliť, ktorý debutoval 3. marca.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map