Editor testovaný: Najlepšie čierne pančuchy na trhu

Som letné dieťa, narodené v júli, a jednoducho povedané, obávam sa zima. Žijem za šatky s kruhovou šnúrkou, s páskovými sandálmi a ľahkými odpalmi, takže keď chladné počasie berie New York City za búrku, som mizerná. Vlastním mi spravodlivý podiel šikovných nohavíc – kožené kožušiny, lesné zelené nohavice so širokou nohou, kašmírske joggery – ale každé ráno, keď stojím v mojom šatníku, sa dostanem do sukne. Ale v zime je sukňa s holými nohami nepredstaviteľná, preto je dôveryhodný pár nohavíc absolútnou nevyhnutnosťou. Takže som sa rozhodol nájsť to najlepšie z najlepších.

Po prvé, Wolford’s Mat Opaque 80 (61 dolárov, na predaj za 37 dolárov, wolford.com). Jedná sa o perfektné nepriehľadné pančuchy; dodávajú jednotný odtieň čiernej od pása po päty – dokonca aj na kolenách – a nemajú ten lesk. 80. rokov nevyzerajú skvele, sú tiež pohodlné. Sú tak mäkké, že sa cítia ako neba, a to ako na nohách, tak na dotyk. Po celodennom šesťdesiatych rokoch sa pas sa trochu roztiahol – aj keď sa im podarilo zostať bez problémov. Keď som ich vzal, všimol som si, že majú tvar nohy; nevrátili sa späť do svojho pôvodného stavu. No, znova som na ňom opäť nosila pár dní neskôr a fit bol taký dokonalý, ako to bolo prvýkrát.

SÚVISIACE: Čo robiť, ak nosíte Spanx v deň

Ďalej som dal Falke Matte 100 ísť ($ 78, bloomingdales.com). Na rozdiel od Wolfordovcov 80 bol pás na Falke 100s veľmi pevný – od druhej som ich dal až do okamihu, keď som ich vzal. Oni dokonca nechali tlak okolo pasu, o ktorom som nemal žiadne sťažnosti, pretože sa hodia ako rukavice. Najväčší problém, ktorý som mal s pančuchami, je, že sa niekedy hodia na mojom vnútornom stehne ako dámske haremové nohavice (dámy, viete, čo mám na mysli). Falkeove 100s objali moje telo všetkými správnymi spôsobmi. Sú rovnako nepriehľadné ako Wolfordove, a sú tiež mäkké, ale nie tak mäsité. Falkeho víťazný faktor? Naozaj ma udržiavali v teple.

Potom som vyskúšal pančuchové nohavice Donna Karan Satin Jersey ($ 28, nordstrom.com). Hneď von z obalu (čo je krásne, mimochodom), tieto pančuchy cítia luxusné. Sú hrubé, ale nie príliš hrubé a veľmi hladké. Trvalo niekoľko ďalších sekúnd, aby som ich posadil na svoje telo správnym smerom – rovnomerne rozložiť tkaninu, musel som ich vytiahnuť do štádia, začínajúc od mojich členkov až po moje stehno, ale fit je pohodlný a lichotivý , Nedovoľte, aby vás termín “satén” vyhodil. Pančuchy Donna Karan majú lesk, ale sú ďaleko od lesklé.

SÚVISIACE: Sprievodca Všetko na nosenie Spanx

V neposlednom rade som sa pokúsil ITEM m6’s Tights Opaque ($ 108, shop.itemm6usa.com). Konštrukcia týchto sú veľmi pokročilé, pretože sú kompresné pančuchy, ktoré zvyšujú krvný obeh. Pás je elastikovaný jedným pruhom silikónu asi o palec širokou, čo takmer nie je ani potrebné, pretože horná polovica nohavíc zapadá (a cíti) ako Spanx. Okrem toho som 5 ‘7 “a pás na veľkosti malý dosiahol celú cestu až do mojej podprsenky … áno, naozaj. Vzhľadom k tomu, Spanx-ako sedí, pančuchové boli trochu ťažšie sa obliecť ako vaše ale spanx efekt vytvára šikovnú siluetu.Pre pár to vyplienilo, boli veľmi mäkké a ľahko sa pohybovať dovnútra Zadné, punčochy pucker prispôsobiť plnšie dno, vytvára hladký, bezproblémový vzhľad to skutočne ukazuje vaše krivky – aj keď vy, ako ja, nemajú žiadne.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 58 = 64

map