Editor testovaný: Tento prístroj meria ako dehydratovaná vaša pleť naozaj je

Či už ste si nevyžadovali šesť pohárov vody denne, alebo nie ste usilovný s aplikáciou zvlhčovača, je bezpečné povedať, že naša koža niekedy nedostane hydratáciu, ktorú potrebuje. Môže byť ťažké presne určiť, ako je vypálená vaša pleť, hlavne ak máte tendenciu byť na mastnej strane, ale Kiehl’s Dehydration Analyzer Tool poskytuje presné odčítanie vašich úrovní vlhkosti vo vašej pokožke pomocou inovatívnej technológie. Inštitút Asistenta krásy InStyle.com Marianne Mychaskiw navštívil vlajkový obchod značky v New Yorku, aby zistil, ako dehydrovala vlastnú pokožku testovaním zariadenia. Prečítajte si o tom, ako funguje!

SOUVISLOSTI: Tento Sonic Cleansing Brush je hra-Changer pre citlivú pleť

Myslela som si, že som spravil dobrú prácu, aby som udržovala pokožku pod kontrolou v zime, ale keďže radiátor v mojom štúdiovom apartmá nevie šťastné médium medzi plným výbuchom a úplným vypnutím, vedel som, že saunové esque tempy pravdepodobne urobili nejaké poškodenie. Ale aby som presne určil presný rozsah, obrátil som sa na nástroj Kiehl’s Dehydration Analyzer Tool – alebo DAT, pretože zariadenie a ja sme teraz na tej úrovni.

SÚVISIACE: Vyskúšali sme to: Cindy Crawford’s Cleanse

Ak chcete sledovať hladinu vody vo vašej pleti, DAT posiela jemný, nedetekovateľný elektrický prúd cez vrchné vrstvy pokožky a meraním toho, ako rýchlo sa prúd vráti späť k nástroju, dostanete percentuálne číslo, ktoré naznačuje, ako ste skutočne dehydrovaný , Čím rýchlejšie sa prúd vráti, tým viac vody máte na koži. Rýchlo som zistil, že mastná pleť nie vždy znamená, že ste hydratovaný — dehydratovaná pleť má menej vody, zatiaľ čo suchá koža má menej oleja, takže môžete bojovať s neustále-lesklý pleť ako moja a stále nedostatok vody.

Kiehl's Dehydration Analyzer Tool
Sarah Balch pre InStyle.com

Začiatok procesu, Chelsea Lanham, manažér pre skúsenosti zákazníkov spoločnosti Kiehl, tlačil dve tvárnice na mieru, aby mieril množstvo mazu a oleja v mojej koži. Po tom, ako som zistil, že mám mastnú pleť, prechádzali sme cez dennú a nočnú rutinnú starostlivosť o pleť, obavy, ktoré som chcel riešiť, a produktové vzorce, ktoré mám tendenciu veriť. Zobrala DAT a držala sa na tvári na niekoľko sekúnd, kým sa nevráti s čítaním 28 percent. Odčítania od 0 do 30 percent poukazujú na silne dehydratovanú pokožku, 31 až 50 percent označuje miernu dehydratáciu, zatiaľ čo čokoľvek nad 51 percent vás dáva jasné. Vychádzajúc z mojích preferencií o produktoch a mojej potreby riešiť výpadky, dokonca aj tón a Dorian Grey-esque postoj k preventívnemu boju proti starnutiu, Lanham potom vytiahol nižšie usporiadanie odporúčaní pre riešenie každého problému a vydal mi nárazový kurz v tom, ako naniesť a vrstviť výrobky.

SÚVISIACE: Ako získať svoje vlastné kožné sérum na mieru

Kiehl's Dehydration Analyzer Tool
Sarah Balch pre InStyle.com

Dynamické duo Calendula Deep Cleansing Face Wash ($ 29; kiehls.com) a Toner ($ 21; kiehls.com) by pomohlo pri vyrovnávaní oleja, zatiaľ čo výživný kokteil Hydro-Plumping Serum Concentrate a Midnight Recovery Concentrate ($ 58 a $ 46, kiehls.com) pomáha obnoviť potrebnú vodu na vrstvy kože pod povrchom.

Užívanie nástroja Kiehl’s Dehydration Analyzer na skúšobnom zariadení je úplne zadarmo, a to aj vtedy, ak si nerozhodnete nakupovať odporúčané produkty a umožníte ľahký prístup k zariadeniu, ktoré sa v súčasnosti nachádza v obchodoch značky v celej krajine a vybrať si obchodné domy , Vzhľadom na to, že sa vaše hladiny hydratácie môžu meniť takmer tak často, ako to robí počasie (tu v New Yorku, počasie robí veľa z toho …), odporúčame vám, aby ste každú tretiu až štyri mesiace vykonali analýzu na sledovanie vášho pokroku. Určite sa chystám vrátiť sa späť k letu, aby som zistil, či mi koža nie je menej dehydrovaná a či môj majiteľ vôbec plánuje odvrátiť teplo v mojej budove, som si celkom istý, že to bude.

FOTOGRAFIE: Výbery redaktorov — Rutinná starostlivosť o moju pleť

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

24 − 17 =

map