Elie Tahari je NYC kolekcia pre Kohl je už von, a to už je Celeb obľúbené

Už od chvíle, kedy bolo prvýkrát oznámené, že Elie Tahari prinesie moderné línie a výnimočné prispôsobenie sa Kohlovým zbierkam s kolekciami DesigNation, čakali sme s debutom. A naozajstný tvar, dizajnér dodával s ohromujúcou zostavou, ktorá slúži, ak niečo, ako sartorial ode na jeho jednu lásku – New York City.

“New York mi dal toľko, že som prišiel do New Yorku vo veku 19 alebo 20 rokov a zmenil som svoj život.” Všetko, čo som sa naučil, je z New Yorku, “hovorí V štýle jeho múzy. “Je to hlavné mesto sveta.”

Dizajnér prišiel do mesta z Izraela v roku 1971 s menej ako 100 dolárov v jeho vrecku a od tej doby si urobil meno pre seba pre svoje vyhľadávané návrhy. Muž má dokonca deň na svoju česť (je to pravda: starosta Bloomberg označil 4. septembra za deň Elie Tahariho, aby oslávil 40. výročie dizajnéra minulý rok). Tak ako presne priniesol svoju estetickú pripravenosť k masám? DNA Elie Tahari je neodmysliteľne prítomná, návrhár trvá na tom, že vďaka rovnakým siluetám.

“Design-múdry, je to cool a hip, a hodnota je úžasná. Väčšinou všetko je pod 100 dolárov, ale vyzerá to ako 1000 dolárov,” žasne. “Dodali sme spotrebiteľovi to najlepšie.”

55-dielna kolekcia sa môže pochváliť jednoduchými tunikovými posunmi, vrstvovými vrchmi a žakárovými šatami, ktoré sa všetky umývajú striktnou farebnou paletou čiernej, bielej a šedej farby (“farby NYC”, vysvetľuje), s žltými nápismi na taxíky NYC a pop kobaltovej modrej (“je to odtieň snov, je to tieň Ameriky”).

Ale čo naozaj vyniká, sú kultové výtvory a odvážne vyrazené NYC odpaliská. A zdá sa, že celebrity sú už fanúšikmi. Emmy Rossum vrstva čierneho a bieleho bombového bombardéra nad šírené panoráma mesta (nad, vľavo), zatiaľ čo Kate Bosworth sa uvoľnil a spároval jej tričko NYC s džínsovými výstrihmi a čiernymi plochými sandálmi Robert Clergerie (vyššie, správne). Olivia Palermo sa zobrala na farebnú paletu svojho vrcholového javoru (obrázok bol skutočne zastrelený priamo z okna showroomu Elie Tahari, odhalí sa dizajnér) s bielej midi sukne, žltou spojkou a čiernymi pútkami (nižšie). A nakoniec, Sophia Bush to pracovala v odtieňoch šedej s moto bundou, výsmechom slávnymi úpletmi a legovanými zmiešanými médiami (vyššie, uprostred).

olivia Palermo in Elie Tahari for Kohls DesigNation
Michael Simon / startraksphoto

Vyzdvihnite kus NYC pre seba; kolekcia je k dispozícii teraz na adrese kohls.com. Kliknutím uvidíte všetky hviezdy v Elie Tahari.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 3

map