Elizabeth Olsen je Darebné šaty na Kapitán America: Občianska vojna Premiere Made Chris Evans Stop a Stare

Elizabeth Olsen vždy otočí hlavu na červený koberec a včera v noci nebola výnimkou. Herečka zaplatila na európskej premiére Kapitán Amerika: Občianska vojna v sexy Alexander McQueen šaty, ktoré predstavovali odhalenie otvorenie kľúč-otvor. Zatiaľ čo šaty boli inak konzervatívne, to spôsobilo dosť rozruch a my sme úplne pochopili prečo.

Tvár bez námahy objal jej krivky a odhalil niektoré vážne štiepenie vďaka pupku-pasúce sa výstrih a strategicky umiestnené ruch. Pridanie k sexuálnej odvolania, herečka nosil dlhý náhrdelník, ktorý visel len medzi jej prsia. V skutočnosti Olsen vyzeral tak neuveriteľne, že ani spoločník Chris Evans nemohol pomôcť, len aby sa zastavil a díval sa. Hej, žiadny rozsudok.

Európsky Premiere of the film 'Captain America Civil War'Actors Paul Bettany, Elizabeth Olsen and Chris Evans pose for photographers upon arrival at the in London, Tuesday, April 26, 2016. (Photo by Joel Ryan/Invision/AP)
Joel Ryan / Invision / AP

Olsen dokončila očarujúci pohľad tým, že si blond vlasy vytvarovala do voľných vĺn. Okrem odvážneho červeného pera si udržiava svoj make-up minimálny, pričom sa zameriava na odvážne šaty.

SÚVISIACE: Elizabeth Olsen zdieľa 6 produktov krásy, ktoré nemôže žiť bez

Chyť Olsen a Evans kopať zadok na obrazovke, keď Kapitán: Amerika: Občianska vojna hity divadiel 6. mája.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 8 = 1

map