Elle Fanningová absolventi vysokej školy – pozri jej sladké fotografie

Elle Fanning je oficiálne absolvent strednej školy! Niektoré medzi filmami a premiérou vo vysoko-módnych kampaniach mala 18-ročná žena čas dokončiť štúdium a dnes jej absolvovala štúdiu na Campbell Hall School.

zlý hviezda poslala snímku do Instagramu, v ktorej je oblečená v kráľovskej modrej čiapke a šatách, v ružových tónovaných sandálech a elegantnom fúkaní – a nemohla vyzerať šťastnejším na svoj veľký deň. “Prebudil sa dnes ráno ako gymnázium GRADUATE,” poznamenala fotka.

Prebudil sa dnes ráno ako stredná škola GRADUATE

Fotografie, ktorú vyslal Elle Fanning (@ellefanning)

Keď sa váš život strávi miešaním medzi súbormi filmov, stlačením výletov a fotografovaním, ktorý má čas na splnenie požiadaviek na vysokú školu, je určite úspech na to, aby ste boli hrdí na to. Moderná rodinaAriel Winterová bola tiež v maturitnej triede a na slávnostnom ceremoniáli sa obliekla šaty s perleťovým telom.

Takže, čo bude pre túto nedávnu magistrátu? Fanning hrá aspirujúci model v Neónový démon, neskôr tento mesiac, a to nie je všetko, čo má na tanieri: Herečka pracuje na osem (áno, osem) viac projektov aj po roku 2017 vrátane očakávanej filmovej adaptácie modelu Y.A. nový, Všetky jasné miesta.

SÚVISIACE S DANOU: Elle Fanning Len rekvalifikovala jej seniori v Cannes a bolo to perfektné

Nemôžeme čakať, kým sa táto ťažko pracujúca hviezda rozvíja v jej postgraduálnom živote.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

27 − = 23

map