Ellen Barkin o starnutí, koniec mužov a jej pravidlá pre život ako zlý

Ak je nepríjemné, že je to človek, ktorý nikomu nezaberá, potom áno, to by som bol ja. Myslím, že je to tá najlepšia lekcia, ktorú ma niekedy naučil môj otec – nikdy sa nedarí o tom, čo robí ten druhý.

Nechcem sa pozrieť cez moje rameno, a nikdy som to nemal. Zostávam vo svojom vlastnom pruhu a moja rasa je proti mne. Viem, že som tvrdá cookie, ale preto, že vždy hľadám dokonalosť. Mám dve rýchlosti – 1 a 100. Nemôžem ísť uprostred. Keď starším a časť sa stáva menej zaujímavou, chcem, aby som mohol plaviť na 50 rokov, ale mám príliš veľkú úctu k môjmu umeniu, moju profesiu. A, jo, neprestanem bojovať. Mám 64 rokov. Robím to už 40 rokov. Takto pracujem.

Jedným z najlepších výhod starnutia je, že sa už viac necítim vinným z toho, že sa mám chrániť. To je veľká vec v mojej práci, pretože nerovnosť medzi pohlaviami je nepríjemná. Nemyslím si, že je tu živá herečka, ktorá by som nevolala zlý. Je to ťažká práca, ktorá je ešte ťažšia tým, že je žena.

SÚVISIACE: Tieto 50 bláznivých žien sa menia svet

Myslím si, že zlé zaobchádzanie so ženami v zábavnom priemysle zmizne? Nie, nemám. Nie v mojom živote. Hovoríme o storočiach hlbokého správania a vzhľadom na to, že sme odvetvím, ktoré obchoduje s pohlavím, nikdy neočakávam, že uvidím inú skutočnú dynamiku.

súvisiace:

Pravdou je, že vedúci veľkokapacitných štúdií sú starí. Sú to môj vek a dokonca aj starší a to je niečo, o čom som v poslednej dobe hovoril veľa: Muži sa jednoducho nepohnú. Váš čas je hore, chlapče. Teraz poďakujte za všetko, čo máte a presuňte sa. Ďalšie!

Čo keby som povedal: “Áno, agenti, prečo nehrám opak – neviem – Ryan Gosling? Prečo nie som stále dievča v červenej sako More of Love?”Prečo chlapci prevádzkujú tieto podniky vo veku od 60 do 80 rokov? Jediné publikum, o ktoré sa zaujíma, je vo veku od 19 do 35 rokov, a tak získajte videoklipy vo veku 35 rokov na zelené svetlo.

Nerobia nič zlého. oni práve starnú z práce, rovnako ako nemôžem robiť 10 pull-up už. Čakajú vás len ľudia. Odmietajú starnúť. Celá táto fantázia o ženách, ktoré sa starajú o starnutie – to sú kecy. To sú muži, ktorí sú hysterickí.

súvisiace: Čo by mali ľudia (a 100% nemali) podporovať # TimesUp, podľa škandálJe Tony Goldwyn

Nemyslím si na seba ako na zastrašujúcu prítomnosť, ale na svoju postavu Smurf [na TNT Zvieracie kráľovstvo] je darebá istý a zámerný vo svojom konaní a odvážny a neuctivý svoj štýl.

Môj vlastný štýl by sa mohol považovať za zlý. Prvá vec, ktorú som si kúpil s mojou prvou veľkou výplatou, bol oranžový kabát Stephen Sprouse. Bolo to v centre New Yorku v 80-tych rokoch. V tých dňoch som sa obliekala ako David Byrne. Potom bolo asi päť rokov, keď som bol priateľmi s niektorými z pôvodných supes [supermodelky] – Linda Evangelista, Kate Mossová, Naomi Campbellová. Pamätám si, že by som mohol občas nosiť Kateho nohavice (ale nie jej bundy, pretože jej ruky boli také tenké). Naučila som sa viac ako pár trikov od tých dievčat – najdôležitejšie, ako (nie) prekročiť moje nohy.

Môj skriňa je dnes naplnená The Row, Dries Van Noten, Proenza Schouler, Otváracie ceremónie, A.P.C., Ann Demeulemeester – jednoduché, štruktúrované, nezadané. Stále mám každý kus, ktorý si pre mňa urobil L’Wren Scott. Rád sa na ne pozerám. Je to ako keby ju znovu videli, ako sa vrátiť a navštíviť. Keďže bola prchavá [Scott zomrel v roku 2014], nemal som stylistu. Naučila ma všetko, čo potrebujem vedieť.

súvisiace: Čo príde ďalej pre Alya Raismana?

Povedal by som, že budem mať zdravý vzťah so šperkami. Myslím, že šperky sú krásne umenie. Môj milý priateľ Joel Arthur Rosenthal (JAR) ma naučil milovať spôsob, akým sa klenoty cítia. Kúpim si niečo, kedykoľvek dokončím prácu. To, že aukcia [Christie’s 2006] [v ktorej som predal 102 kusov, ktoré mi dal môj bývalý manžel Ron Perelman za viac ako 20 miliónov dolárov], nebol v žiadnom prípade znamenaný ako akékoľvek vyhlásenie. Kiež by som mohol povedať, že to bolo. Nikdy som o tom ani nenapadlo; Nemal som luxus. Nestalo sa mi to až do jedného dňa, keď som bol v Citarelle a žena z pečiva povedala: “Milujem ťa, Ellen Barkin. Vy ste jedna zlé zadek. “Povedal som:” Prečo? Čo som urobil? “Povedala:” Čo si urobil s tým šperkami? “Myslela som si:” Môj Bože, samozrejme! “

Je to neuveriteľný pocit, keď ste starší a uvedomíte si, “Wow, som teraz v bode, kde môžem dať dar. Teraz som učiteľ. “Je to menič hry. Ak žijete dosť dlho, aby ste zažili obidve aspekty vo svojom živote, to je samo o sebe niečo. Je to krásne miesto v živote, o ktorom nikto nehovorí. Pre mňa to bol ten okrajový okamih, ako keď som mal deti, to znamená, keď si uvedomíte, že zvyšok vášho života nebude rovnaký. Bude to lepšie.

Môj obľúbený citát neskoro je, povedal som, starý pôvodný Američan: “Nie je to šplhanie po rebríku, ktorý definuje, kto ste, ale stúpanie.”

– Povedal to Sarah Cristobal

Barkin hrá v sezóne 3 TNT Zvieracie kráľovstvo.

Pre ďalšie príbehy, ako je tento, vyzdvihnite augustové vydanie V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch, na Amazon a pre digitálne sťahovanie 6. júla.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

37 − = 31

map