Ellen burstuje do sĺz ako Portia de Rossi dáva jej “Najväčší darček”, ona niekedy dostala

Ellen DeGeneres je slávne darcom. Dala štipendiá, dala životnú radu a dokonca dal celebrity niekoľko strašov po ceste, ale pre jej 60. narodeniny v tomto roku bola prijímajúca, len raz.

DeGeneres dostal obrovské prekvapenie vo štvrtkovom epizóde Výstava Ellen DeGeneres keď jej manželka Portia de Rossi predstavila darček, ktorý DeGeneres neskôr nazval “najväčším darčekom, aký som kedy dostal”. Keď sa de Rossi posadila s ňou, DeGeneres nevedel, čo príde.

“Je to vaše 60. narodeniny a tento dar musel byť skutočne výnimočný a musel zastupovať, kto ste a na čom naozaj záleží,” začal de Rossi. “Nie len teraz, ale to, na čom ste vždy zaujímali, čo ste ovplyvnili a čo vás urobilo úžasnou osobou, ktorú ste dnes.”

TK
Michael Rozman / Warner Bros.

de Rossi potom predstavil klip pre publikum, ktoré dalo históriu jedného z dlhoročných hrdinov DeGeneres, neskorého rozhovoru a zvieracích aktivistov Dian Fossey, ktorý zomrel v roku 1985. Fossey bola známa pre svoje rozsiahle štúdium horských goríl a pre pomoc pri vytváraní Gorianský fond Dian Fossey.

“Pre vaše narodeniny, Ellen, prinášam vás a vášho hrdinu, Diana, spoločne budovaním The Ellen DeGeneres Campus Gorilla Fund Dian Fossey,” oznámil de Rossi. DeGeneres bol pochopiteľne presunutý do slz.

SOUVISLOSTI: Ellen DeGeneres sa rozpadá, zatiaľ čo FaceTiming Oprah o kalifornskom zosuvy pôdy

“Ellen, budete pokračovať v Dianovom dedičstve tým, že im dáte trvalý domov v Rwande,” povedal de Rossi. “Teraz sa pripojíte k Dianu ako k ochrancovi a šampióniu týchto úžasných zvierat, horských goríl.

Sledujte krásny moment hore.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

76 − = 71

map