Ellen DeGeneres je obľúbenou humanitárnou cenou 2016 People’s Choice Award

Táto vtipná dáma sa oslavuje viac než len jej tanečné zručnosti! Na 2016 People’s Choice Awards, Ellen DeGeneres dostane štvrtú výročnú cenu za najobľúbenejšiu humanitárnu prácu, ktorú prezentuje Walgreens.

“Som veľmi poctený, že som dostal humanitárnu cenu Ľudovej voľby,” povedal DeGeneres vo vyhlásení. “Myslím, že mi to celkom zhŕňa, pretože som aj človek, aj ja.”

DeGeneres využila svoju rozhovor, aby pomohla ľuďom v núdzi a zvýšila povedomie o dôstojných príčinách, z ktorých jedna je jej vybraným príjemcom, Detská výskumná nemocnica St. Jude. To nie je jediná príležitosť, aby sa DeGeneres dostala na pódium: Ona je opäť nominovaná v kategórii Obľúbená denná televízna hviezda – a doma, že táto trofej by ju viazala na najväčšiu výhru People’s Choice v histórii.

KATEGÓRIA: Cate Blanchett, Rooney Mara, Brie Larson & More Kick Off Ocenenie Sezóna v Spectacular Fashion

Zatiaľ čo ešte nevieme, či bude záznam spájať alebo nie, môžeme si byť istí, že jej poslucháči budú zasievať, keď sa bude konať s kolegom komikom a hostiteľom Jane Lynche. Na 6. januára o 9.00 hod. Naladíte ceny People’s Choice Awards. ET na CBS.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

97 − 90 =

map