Ellen DeGeneres je staršia ako 15 rokov a tvrdošijná ako si predstavovala

Ak by vaše dospievajúce roky neboli tvojimi najkrajšími momentmi v krajinách módy a krásy, nie si sám: Ellen DeGeneres je tu s tebou. Na oslavu 15. sezóny svojho vystúpenia hostiteľka talk show poslala spätnú fotku, odkedy mala “asi 15 rokov” a pokúšala sa sama za seba, ako len DeGeneres.

“Na počesť Sezóna 15, tu je fotografia, keď som mal len 15 rokov (prečo Boh, prečo ?!)” vtipkovala na Instagram.

V grame, dospievajúci nosí krátke hnedé vlasy v objemných kudrlinkách (čo, Ellen nie je prirodzená blondínka?) A kamene obyčajný modrý odpal. Možno, že jej vražedný módny zmysel nepríde až o niekoľko rokov neskôr, keď sa jej meno prakticky stalo synonymom pre šikovný oblek a preppy kopy.

Na počesť sezóny 15 tu je fotografia, keď som mal len 15 rokov (prečo Boh, prečo ?!). Teraz chcem vidieť tvoju. Pošlite fotografiu, keď ste mali 15 rokov s # ellen15 a práve by ste sa mohli na budúci týždeň pozrieť na svoju show!

Príspevok, ktorú zdieľa Ellen (@theellenshow)

Za utorok bol návrat DeGeneres na ďalší dôvod: hostiteľ talk show chce vidieť aj vaše 15-ročné fotky. “Pošlite fotografiu, keď ste mali 15 rokov s # ellen15 a možno by ste sa mohli na budúci týždeň ukázať na mojej show!” Napísala.

SÚVISIACE: Ellen DeGeneres príspevky milujúci výročie poctu na slávnosti deväť rokov manželstva s manželkou Portia de Rossi

Veselé detské fotografie sú len ďalším dôvodom, prečo sme nadšení Ellenová výstava aby sa vrátil na 5. septembra.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

68 + = 69

map