Ellen DeGeneres učí prezidenta Busha Ako dať na pončo

George W. Bush zažil niektoré dobre zdokumentované boje s pončo. Počas inaugurácie Donalda Trumpa sa 43. prezident Spojených štátov stal vírusovým, keď nemohol dostať svoje plastové pončo cez hlavu, aby sa ochránil pred prechádzajúcimi sprchami.

George W. Bush - LEAD
REUTERS / Alamy |

Takže keď sa zastavil Bush Ellen DeGeneres Zobraziť vo štvrtok sa hostiteľ talk show rozhodol dať mu trochu ponaučenia. “Pončo bolo problémom. Dali ste jeden? Bol to prvýkrát? “

VIDEO: 8 Michelle Obama citáty, ktoré vás dostanú v roku 2017

“Vyzerá to tak, to je isté,” žartoval Bush. “Chcem sa uistiť, že sa to nestane znovu,” povedal DeGeneres predtým, ako priniesol dar: pončo s prezidentskou pečaťou na fronte. Ale keď hostiteľ odlúpil pečať, odhalila veselý znak, ktorý povedal: “Toto koniec.”

Uistila som sa pri ďalšom inaugurácii @GeorgeWBush zostane vysoká a suchá.

Príspevok, ktorú zdieľa Ellen (@theellenshow)

Jeho inauguračné boje nie sú jediným vírusovým okamihom, o ktorom hovoril prezident Bush: DeGeneres sa tiež pýtal na jeho blízky vzťah s bývalou prvou dámou Michellom Obamom. “Ona a ja … Som takmer potrebná a ona to zvládne celkom dobre,” povedal o ich ľahkomyslnom vzťahu.

George W. Bush - EMBED
Astrid Riecken / Getty

SÚVISIACE: Michelle a Barack Obama sú každý prísť s novou knihou

“To všetko prekvapilo,” dodal Bush, keď hovoril o teplom objatí, ktoré mu dal pri otvorení Smithsonianského Národného múzea afroamerickej histórie a kultúry. “Ľudia na opačných stranách politického spektra sa môžu skutočne radi navzájom.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 68 = 77

map