Ellie Goulding debutuje s novým odtieňom vlasov na MMA EMA

Ellie Goulding urobila celkom vyhlásenie v nedeľu večer na European Music Awards MTV 2015 v Miláne. Anglický umelec ohromil na červenom koberci čajové číslo so štetinkami s hlbokým prerezávaním na stehne, ale šaty nebolo jediné, čo upútalo pozornosť – priniesla tiež novú farbu vlasov.

Bývalá blondínka odhalila tmavší žltooranžový odtieň niekoľko dní po tom, ako na jej Instagram odhalila nové fringe (“bang”). Tieto tresky boli skryté dobre včera v noci, keď sa hviezda rozhodla pre elegantné rozdelené “urobiť s množstvom lesku.

SÚVISIACE: MTV European Music Awards 2015: Pozrite sa na všetky najlepšie vyzerajúce červené koberce

 Ellie Goulding performs onstage at the MTV EMA's 2015 at Mediolanum Forum on October 25, 2015 in Milan, Italy.
Kevin Mazur / WireImage

Speváčka “Love Me Like You Do” sa vydala na scénu – v tých istých odvážnych šatách – kde vykonala svoj hit (na Päťdesiat odtieňov Grey soundtrack) na kvitnúcej kryštálovej štruktúre. Goulding bol nominovaný na dve ceny: Najlepšia skladba s “Love Me Like You Do” a Najlepšia žena. 28-ročná je určená na vydanie svojho tretieho albumu delírium na 6 novembra. Pozrite sa tu viac 2015 celebrity vlasy makeovers tu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

17 − = 14

map