Emile Clarkeho Khaleesi-Blonde vlasy rozsvietili Zlatý glóbus červený koberec

Hra o tróny obsadenie prinieslo teplo na 2018 Zlatých glóbusov. Emilia Clarke na červenom koberci pohrozila platinovou blonďavou postavou svojej postavy a nosila ju skôr tupým lobom ako dlhými pásmi. Herečka, ktorá hrá Daenerys Targaryen na hit show HBO, vyzerala ohromujúco v čiernych šatách bez ramienok s ponorným výstrihom, detailom luku a prerezávaním dozadu.

emilia Clark
Frazer Harrison / Getty Images

Jej nové Hra o tróny milostný záujem, Kit Harington aka Jon Snow, tiež kráčal koberec v nedeľu v noci a vyzeral dapper vo všetkých čiernych, od jeho smokingu na košeľu a kravatu. Actor sa rozhýbal podpisom, o ktorom je známy tróny, ale jeho spoluhráč Nikolaj Coster-Waldau sa objavil vo veľmi odlišnej situácii tváre, ako sme boli zvyknutí vidieť na Jaime Lannister.

súprava Harington
Venturelli / WireImage

Herec prešiel červeným koberecom Zlatých glóbusov s Lenou Headey (ktorá hrá Cersei Lannister) so slanou a koreňovou vôňou. Coster-Waldau vyzerala ako dapper v tuxu, zatiaľ čo Headey rozohnala čierne šaty s jemnými výstrižkami.

Lena Headey and Nikolaj Coster-Waldau
Neilson Barnard / NBCUniversal / Getty Images

FOTKY: Pozrite si všetky celebrity vyzerá z 2018 Zlatý glóbus červený koberec

Gwendoline Christie, ktorá hrá Brienne z Tarthu, tiež zdobila Zlaté glóbusy v čiernych ružových šatách s výstrihom viditeľného ilúzie.

Gwendoline Christie
Steve Granitz

Toto obsadenie sa dobre vyčistí.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map