Emilia Clarke sa nepodarí ospravedlniť hernú hru trénerov

Emilia Clarkeová nie je vystrašená od toho, aby sa postavila za to, čo verí … najmä pokiaľ ide o feminizmus.

Zatiaľ čo hosťoval úpravu mesačného projektu HuffPost UK “Všetci ženy všade” pri oslave Medzinárodného dňa žien, Hra o tróny hviezda otvorila o tom práve v príspevku blogu v utorok, zamilovať sa, ako sa zaoberá všetkým, čo prichádza s GOT, vďaka tomu, že ženy všade môžu robiť rozdiel a ďalšie.

Pre začiatočníkov Clarke jasne uvádza, že je tak nad jej obhajobou GOT nahé scény. “Ak ste sledovali Hra o tróny potom, spoiler, ty si ma videl nahá, “napísala.” Existuje veľa spôsobov, ako ľudia chcú, aby som odpovedal na otázky o tejto skutočnosti. A veľa dôvodov, prečo necítim potrebu ospravedlniť sa. “

“Úlohy, ktoré som hral, ​​mi poskytli prehľad o tom, aké to je, že je to žena, ktorá stojí proti nerovnosti a nenávisti a vystupuje ako feministka,” dodala. Núti ma, aby som stála pri mojej činnosti a aby som bol s následkami v poriadku. “

“Mám zaobchádzať rovnako v práci, nie vždy, a každá žena?” “A štatistiky to podporujú,” dodala. “Môžem dostať otázky na tlačových junkety mužov a žien podobne, najmä preto, že dostanú titulok chytiť odpovede pochádzajúce od mladé ženy?”

SÚVISIACE S SÚVISLOSTI: Emilia Clarke Práve sa dostali na tie, ktoré ste vždy chceli

Ten pocit, keď nakoniec ste deň od prebalenia sezóny 7. Verím, že toto GONNA je múdrosť … ���� #itakemyjobseriouslyiSWEAR…

Príspevok zdieľaný @emilia_clarke dňa

“Verím, že všetci máme príležitosť stať sa ženami vo svojom bežnom každodennom živote,” pokračovala. “Verím, že všetci máme právomoc nahradiť nenávisť spravodlivosťou, otvorenosťou a láskavosťou.”

Clarkova vášeň pre práva žien a rovnosť nie je nič nové. Vyrastala so svojou rodinou, ktorá v nej vniesla tieto presvedčenia. “Môj život bol formovaný skutočným pocitom rovnosti,” povedala. “Bolo to jednoducho vyleptané do každej akcie, voľby a správania mojej rodiny.”

“Bola to uznaná skutočnosť, že som sa ako žena nerobila inému ako môjmu bratovi,” pokračovala. “Rovnako ako moja mama sa neodlišovala od môjho otca v ich kariére, preto som bol vychovávaný v rovnakej zarábajúcej, rovnako riadenej domácnosti, ktorá mi ukázala, čo človek môže robiť, žena by mohla aj mala robiť. hlas, ale nebol to zdieľaný hlas generácie, a až oveľa neskôr som si uvedomil, aký neuveriteľný, feministický, začať mať život, ktorý som dostal. “

WATCH: Krok vnútri domova Emilia Clarke v Kalifornii

 

Clarke povedala, že sa často cíti ako “vinná feministická”, pretože má platformu a chce čo najviac urobiť, aby sa postavila k ženským právam. Poskytla poradenstvo iným ženám, ktoré chcú urobiť to isté, a hovorí, že veľký spôsob, ako zmeniť, je tým, že je láskavý k druhým.

“Jeden akt láskavosti môže trvať deň od znesiteľného až po príjemný v srdci,” povedala. “Pretože byť láskavým ukazuje niekoho, kto je videný a počul, a že to naozaj záleží. A to je sexy.”

Taktiež povzbudila ženy, aby oslavovali úspechy ostatných žien a objavovali svoje vlastné vnútorné dievčenské šéfy. “Svojím hlasom dúfam, že feministická myšlienka, ktorú v mojom rodine vniesla do mňa, sa stane novým normálnym a chlapci a dievčatá sú zdvihnuté, aby vedeli, že sú rovnaké,” uzavrela.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

64 − 61 =

map