Emilia Clarke vyzerá nádherne na výlety s vrtuľníkmi počas dovolenky na Havaji

Dokonca aj matka Drakov si zaslúži svoju R & R.

V utorok, 29 rokov Hra o tróny hviezda Emilia Clarke sa vzala na Instagram, aby nám ukázala, akú zábavu má na dovolenke na Havaji. A zatiaľ čo ostrovný štát ihneď evokuje snímky paliem a veľa pobrežných ležadiel, v tomto grame sa nezúčastnili žiadne bikinské momenty. Namiesto toho sa Clarkove dobrodružstvo stalo ďaleko nad oceánom na scénickú jazdu vrtuľníkom.

“Príliš veľa radosti, aby sa zmestili do jednej fotografie ?! Kauai … oh oh, môj, určite vyzeráš nepríjemne z cesty na oblohe, “povedala očarujúco obraz (nižšie), v ktorom Clarke bliká na tvári úsmev tváre.

TAKÉ MÁM JE VRÁTANE NA JEDNU FOTOGRAFIU ?! Kauai … oh oh, môj, určite vyzeráš nepríjemne z cesty až na oblohu … ✌️ #

Fotografie odoslaná @emilia_clarke dňa

Taktiež odišla na platformu sociálnych médií, aby sa podelila o epický výstrel samého seba a niekoľko priateľov, ktorí trávili čas na pláži, ktorá mala v blízkosti približne nulových návštevníkov. “Ospravedlňujem sa Kauai, ale zdá sa, že na tejto pláži nie je žiadny priestor … Tak trochu nejaký problém,” škádlivo napísala.

Je mi ľúto Kauai, ale zdá sa, že na tejto pláži nie je žiadny priestor … Nie je to problém. �� #viacleženevzťahujevzniknutýchprípadochvýchadrátochvýchodňochpríbornýchvolieb

Fotografie odoslaná @emilia_clarke dňa

SPOJENÉ: Maisie Williamsovej Hra trónov Teases Make Sezóna 7 Zvuk Epic

Zdá sa to ako dobrý čas.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 8 =

map