Emily Blunt odráža kontroverzný vtip, ktorý urobila o Donalde Trumpovi

Emily Bluntová má občianstvo v Spojených štátoch a Spojenom kráľovstve, ale to nebránilo jej fanúšikom, aby sa rozčarovali, keď zvažovala americkú politiku. Blunt uviedol komentár v roku 2015 Hollywoodský reportér po republikánskej primárnej diskusii predstavujúcej Donalda Trumpa, a nepôli dobre.

“V poslednej dobe som sa stala americkým občanom a v noci sme sledovali republikánsku rozpravu a myslela som si:” Bola to hrozná chyba. Čo som urobil? ” Blunt povedal v tom čase. Úder na jej poznámku bol intenzívny a spôsobila jej verejnú ospravedlnenie Dnes Zobraziť.

emily Blunt lead
Gary Miller

Teraz hovorí o skúsenostiach a o tom, čo ju naučila o poskytovaní rozhovorov.

“Bol to celkom neškodný vtip, pretože, vieš, odkiaľ sme z našej verejnosti,” povedal Blunt. Večerný štandard. “Myslím, že som nebol dostatočne Američan, aby som to mohol povedať. Musím byť teraz opatrný. Niektoré témy, jednoducho nemôžem. Pretože ja som tiež niekto, kto sa necíti dostať do problémov. Od chvíle, keď som bol dieťa, som si myslel, že sa dostanem do problémov. “

Zatiaľ čo ona pravdepodobne nehovorí o Trumpovej už čoskoro, existujú niektoré politické záležitosti, s ktorými bude vážiť – vrátane Brexita.

SÚVISIACE: Tam bol a Ďábel nosí Pradu Znovuzíjanie poslednej noci a Áno, bolo to prelomové

“Myslím, že je to naozaj smutné. Som naozaj bummed, “uviedla. “Len si myslím, že” Globalizácia je tu chlapci, poď! “Je to zaujímavý čas na svete, pretože je krehký, pretože sa cíti nebezpečný. Stalo sa to takým druhom “každej vlastnej” mentality a cítite to. Cítite, že ľudia sú stále viac strážení a viac potrebujú chrániť. Je to smutné.”

Je zaujímavé, že jej rodina s ňou nemusí nutne súhlasiť. Jej vlastný strýko, Tory MP Crispin Blun, podporil kampaň Leave v referende v roku 2016.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 89 = 90

map