Emily Ratajkowski veľmi špecifické Beach Selfie inštrukcie

Tento týždeň, V štýle sa ponorí do meniaceho sa vzhľadu, komplikovaného nárazu a nepopierateľnej sily letnej uniformy: plaviek.

Nie je ťažké si predstaviť, že Emily Ratajkowski-Instagramova kráľovná s umeleckými, tangákovými tupými samými seba – považovala bikiny za každodennú uniformu ako dospievajúcu. “Vyrastali ste na mieste ako San Diego, kde strávite toľko času vonku a dostanete to horúco, moja verejná škola nemala ani oblečený kód, takže dievčatá mali na bikinách malé slnečné šaty a na obed sme šli na pláž. Celé “žiadne košele, žiadne topánky, žiadna služba,” vec neleskla, “hovorí s úsmevom a opisuje slnkom nasiaknutý étos, ktorý ustúpil svojmu osobnému štýlu. “Som slnko, ja som najšťastnejšia v lete, na pláži.”

Instagram získal 27-ročný model a herečku 27 rokov starého modelu, ktorý získal 17,9 miliónov nasledovníkov, pričom jej takmer nahá fotka sa podieľala ako na drobné smädné smädné feministické diskusie o sexuálnej agentúre a súhlase , Že nevidí rozpor, je jadro jej posolstva. Nikto nemôže zabudnúť na 2016 internetové kúrené zrkadlo na vlastné oči, ktoré predstavovala s Kimom Kardashianom, predstavujúc obe ženy topless a preklápanie vtáka. Neskôr v tom roku Ratajkowski zlomil jej ticho o knihe nahých Polaroidov z nej, ktorá bola prepustená bez jej súhlasu. Keď ľudia tvrdili, že Ratajkowski pravidelne publikuje rovnako odhaľujúce obrazy seba samého, obratizovala to, že to nie je nič menej porušením. “Tieto fotky, ktoré sa používajú bez môjho súhlasu, sú príkladom presne naopak toho, čo som zastával: ženy si vyberajú, kedy a ako chcú zdieľať svoju sexualitu a telo,” napísala na Twitter v tej dobe.

SÚVISIACE: Kim Kardashian Sexualizuje materstvo

Sme viac než len naše telo, ale to neznamená, že musíme byť zahanbení pre nich alebo našu sexualitu. #liberated @kimkardashian

Príspevok, ktorú zdieľa Emily Ratajkowski (@ emrata)

Ratajkowski sa naučila, že sa nebude za svoju sexuálnu príťažlivosť hanbiť už skoro. “Bol som vždy istý, že môžem vidieť svoje telo,” hovorí. V jej dospievaní rodinné zájazdy do Európy otvorili oči na pohodlie s nahotou, ktorú nepozorovala. “V mojom rodičov som mal veľa času v mallorčke v Španielsku, s mojimi rodičmi, bol som veľmi dobre oboznámený s telami a nie som si vedomý sám seba alebo sa nebál sám. Moji priatelia, ktorí boli videní v americkej kultúre, majú viac povedomia o tom, ako je telo sexuálne v každom okamihu. Ale sedieť na pláži topless, to bolo paralelné vidieť mužov hruď. To ma naozaj ovplyvnilo a odstránilo nadmerné sexualizácie. “

V Amerike sa zoznámila s mužským pohľadom krátko potom, keď si vytvorila prsia pred väčšinou svojich spolužiakov. “Bol som na pláži s mojim prvým priateľom na strednej škole a starí muži sa na mňa začali preháňať z útesov,” spomína. “Myslím, že môj priateľ bol vtedy 16 rokov a nebolo nič, čo by mohol urobiť. Mal som asi 15 rokov a určite som vyzeral ako starší, ale stále to bol bláznivý okamih: “Oh wow, ľudia ma vidia inak, ako som si videl v plavkách.” “Ale to nevzbudilo hlbokú hanbu, toľko dievčat sa cíti na svoje telá, hovorí. “Moja prvá reakcia bola hnev, takže si myslím, že je to dobrý dôkaz pre moju mamičku, ktorá ma učila, aby som sa necítila sama seba, pretože mám všetko právo nosiť bikiny na pláži bez obťažovania.”

SÚVISIACE: Shay Mitchell je prvou, ktorá priznáva, že jej Instagram neodzrkadľuje skutočnosť

Nemyslím si, že ste pripravený na toto želé �� veľké veci, ktoré prídu na @inamorataswim čoskoro

Príspevok, ktorú zdieľa Emily Ratajkowski (@ emrata)

Ratajkowski si stále pamätá, že si kúpil prvý dvojdielny kus ako tween, fialové dno a červený top od amerického oblečenia. “Mám pocit, ako by som vstúpil do žien, ako bola moja uniforma, ktorú som si vzal so sebou na letné dobrodružstvo a tento pocit som miloval,” hovorí. “Cítil som, ako by som našiel svoju identitu divným spôsobom.”

Teraz navrhuje svoju vlastnú značku plaviek, Inamorata, hru na jej známej on-line monikeri a taliančinu za “milenku milenca.” “Bola to naozaj prirodzená vec,” hovorí o začatí línie v minulom roku. “Vždy som miloval plavky – samozrejme, že je to veľká časť môjho Instagramu a môjho životného štýlu – ale išla som na vysokú školu pre umenie a dizajn a bolo to sen, že môžem začať svoju vlastnú spoločnosť.”

Očakávajte, aký typ štýlov by ste mali vidieť na svojom Instagram modelu Emrata: vysoko strihané, tupo-odhalujúce čísla čiastočne inšpirované svojimi obľúbenými plážovými bombami z 60. a 90. rokov. “Myslel som na: Aké boli obleky, ktoré som chcel mať ako 17-ročné dievča? Aké boli moje sny? “

SÚVISIACE s: Demi Lovato rezervoval tento súkromný ostrov pre jej dovolenku Squad

NEW DROP LIVE NOW @inamorataswim �� @livincool

Príspevok, ktorú zdieľa Emily Ratajkowski (@ emrata)

Ak ste váhaví ísť plným plážovým tangákom, podobne ako Ratajkowski často robí vo svojom krmivu, bude mať tajomstvo, aby vás doviedlo: “V skutočnosti si myslím, že menej pokrytia na každom dno je omnoho lichotivé ako nejasná korisť.” Ona vie, čo si myslíte: “” Je ľahké povedať; ste malá osoba. “Ale je to niečo, s čím sú moje priateľky, s ktorými sú všetky tvary a rozmery rôzne, a strávim toľko času ako ja.”

Pokiaľ ide o chytenie perfektne zvodnej pláže samie, výber správneho obleku je krok číslo jedna, hovorí Ratajkowski. “Ten, ktorý nosím najviac, je Leucadia, jednodielna chrbtová a nízka predná časť, ktorú si môžete tiež nosiť ako oblečenie.” Všetky plavky vo svojej zbierke, ktoré zdôrazňuje, sú pomenované pre pláže a ulice v nej rodné mesto. “Som docela oblečený do toho plavky, pretože to nie je bikini, ale má skutočne vysoký rez, je to lichotivé pre nohy, dáva vám nejakú podporu; všetky moje tkaniny sú dvojvrstvové, takže sa tiahnu a formujú k vám. “

Akonáhle ste si vybrali svoj vzhľad, hovorí Ratajkowski, pozrite sa na dobré svetlo. Prírodný zdroj je vždy najlepší, takže ak nemáte pláži vhodný, vystupujte vonku alebo sa postavte v blízkosti okna v čase, keď svieti slnko.

SPOJENÉ: Tajomstvo, ktoré vyliečilo moju dospelú akné

Pózovanie pre môjho manžela ako

Príspevok, ktorú zdieľa Emily Ratajkowski (@ emrata)

Napokon, “Vezmi 3000,” hovorí bez zmyslu pre iróniu. Pretože ak si myslíte, že fotografie Instagram z čeľade Emily Ratajkowského nie sú sprevádzané mnohými verziami toho istého rámu, ktoré sú menej ako blázon, ste mŕtvi. “Je tu smiešny mém, ktorý mi poslala moja priateľka – hovorí:” Nebudete robiť fotografiu. Zoberieš obraz, “čo znamená, že sa budeš musieť dostať na nízku úroveň, musíš sa dostať vysoko, skontrolujte tmu, blikajte, bez blesku, uhly,” hovorí a dodáva: “Môžete vyzerať úžasne v jednom obrázku a nie v inom, takže sa nestarajte o seba. Pretože obrázky nie sú čestné, že? Je to zachytených miliónov sekúnd. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

54 + = 56

map