Emily Ratajkowski vezme kúzlo od Kim Kardashian za najnovšiu Topless Photo

Kim Kardashian West je v súčasnej dobe na sexy fotografickej výtržnosti, ktorá na ľavom a pravom mieste na účte Instagram uverejňuje topless a nohavice pink. A zatiaľ čo niektorí dávajú realistickú hviezdu flack na obrázky, Emily Ratajkowski robí opak – pristupuje sa.

Model vzal stránku z knihy Kim K. v utorok tým, že zdieľa bezšnúrovú fotografiu priamo z spálne. Emrata sa v posteli nahá nahá, listy sa okolo nej hrnuli a použila len jednu ruku na pokrytie hrudníka. V druhej drží pohár s úplne zlomyslným výrazom na tvári. “Nedostal z postele,” poznamenala fotka.

Nezostáva z postele

Príspevok, ktorú zdieľa Emily Ratajkowski (@ emrata)

Nie je to prvýkrát, čo Ratajkowski a Kardashian stoja spolu v beztresovej solidarite. Späť v roku 2016, kedy Držať krok s Kardashianmi hviezda bola zahanbená za jej nahé zrkadlo selfie, Emrata sa postavila za ňu – doslova. Dvaja spojili sily pre jednu epickú streľbu bez hlavy a pozdvihnú svoje stredné prsty k nenávidiacim.

SÚVISIACE: Kim Kardashian má toto povedať každému, kto kritizuje jej kontroverzné pásky

“Akokoľvek sexuálne naše telo môže byť, musíme mať slobodu ako ženy, kým si zvolíme a kedy vyjadríme našu sexualitu,” napísal Ratajkowski na Twitteri.

Pôjdete, dievčatá.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 56 = 62

map