Emma Roberts nám oznámila skutočný dôvod, že obarvila vlasy Červená

Už sme vedeli, že Chanel Oberlin Scream Queens mala vplyv na to, ako jej dievčatá vo svojom sororite vyzerali a oblečili – a zjavne aj na osobnosti mimo nej Emmy Robertsovej. Minulý týždeň hviezda získala svoj podpisový platinový tón červenej jahody, ktorú nazývala “púštna ruža”, čiastočne v príprave na Coachellu, ale aj ako odklon od úlohy. “Po zapnutí Chanel Scream Queens, Vytiahol som rozšírenia. Potom som cítil, že ju potrebujem zbaviť ešte viac, a preto som sa rozhodla farbiť vlasy červenou, “povedala V štýle na Vince Camuto Spring Shopping Soiree v noci v Beverly Hills. “Nikdy som nebol červený, takže som ho chcel zmiešať, pracujem s Nikki [Lee] a Riawnou [Capri] v salóne NineZeroOne a oni sú vždy pripravení na nové veci. Vzhľadom na úžasnú prácu sa duo neustále ukáže na svojich celebritných klientov, my by sme tiež.

SÚVISIACE: Emma Roberts dostane “Desert Rose” vlasy človeka včas pre Coachella

Keďže Roberts posunul svoj odtieň, berie štýlové poznámky od iných slávnych červených hláv, či už skutočných alebo fiktívnych. “Len sme chceli urobiť niečo elegantné a Jessica Rabbitová sa dnes večer stala inšpiráciou pre vlasy a prehĺbili sme farbu pery,” povedala o jej pohľade na túto udalosť. Medzi touto veľmi hlbokou bočnou časťou a mäkkými, dotýkajúcimi sa kučery sú jasné bomby.

– so správou Brianna Kingom

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 60 = 62

map