Emma Stone je červené vlasy je najvyhľadávanejšou farbou v Los Angeles

Hoci prezentuje svoje slnečné osvetlenie na veľkej obrazovke a mimo nej, Emma Stone je ohnivé červené pramene aj naďalej dávajú Tinseltown vlasy závisť! Hovorili sme s celebritou o farbách vlasov Tracey Cunninghamová v salóne Mèche Salon v Los Angeles, ktorá nám povedala, že odvážny granát hviezdy je jedným z najžiadanejších odtieňov medzi jej klientmi. “Červené hlavičky zazvoní v novom roku intenzívnymi, živými červenými,” povedal Cunningham, ktorý spolupracuje s Drewom Barrymorem. “Tento vzhľad je vhodný pre všetky tóny pleti.” Ak zvažujete posun v tieni, zvážte podtóny vašej kože predtým, než sa rozhodnete pre farbu. Teplá pleť, ako je Stone’s, sú lakované pikantnou škoricou alebo gaštanovými odtieňmi, zatiaľ čo náznaky popola alebo modrého doplnku chladnej tónovanej kože.

Zaujímavé je vidieť, ktoré hviezdy majú najvyhľadávanejšie rezy a farby vo vašom meste? Kliknite na našu galériu a zistite!

VIAC• Pozrite sa na seba v účesoch Emmy Stone • Ľudová výberová cena Nominees, Emma zahrnuté • Získajte vzhľad: Emma’s Spider-Man Premiere Hair

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

15 + = 20

map